Turkcell Lifecell özellikleri ve Lifecell fiyatı

Turkcell, Lifecell ve süper paketi tanıttı. General Mobile ile anlaşarak çıkardığı yeni cep telefonu Lifecell' in detayları belli oldu. Yanında ise 50 GB kotalı paketi açıkladı.

Andronova

Turkcell, yeni akıllı cep telefonu Lifecell’ i tanıttı. Yaptığı basın toplantısı ile detaylara yer veren Turkcell yanında 50 GB kotalı internet paketini de açıkladı. Tabi uygulamalarda kullanılabiliyor!

Lifecell, Turkcell’ in General Mobile işbirliği ile çıkardığı yeni bir model. Yani telefon onlardan marka Turkcell’ den. 🙂 

Turkcell, Lifecell telefonun yanında süper paketi adını verdiği 50 GB’ lık internet paketini de kampanyaya ekledi.

Lifecell ve Turkcell süper paketi detayları

Fizy uygulaması için 15 GB, TV+ uygulaması için 15 GB, Lifebox uygulaması için 10 GB ve Twitter / Facebook içinde 2 GB. Aynı zamanda dergilik uygulaması içinde 8 GB. Bunların dışında pakette ekstra 7 GB internet yer alıyor. Unutmadan Bip üzerinden sınırsız mesajlaşma ve konuşma dahil.

Turkcell Lifecell özellikleri ve Lifecell fiyatı

Lifecell özellikleri

Ekran boyutu 5 inç, işlemci 4 çekirdekli ve işletim sistemi Android 7.0 Nougat. Cihazın genel özellikleri General Mobile GM 6 ile aynı olduğu belirtildi.

Quad core 1.5 GHz ARM Cortex – A53 (64 bit), 3 GB RAM, dahili depolama 32 GB, arka kamera 13 MP ve ön ise 8 MP, 1080p Full HD kamera kaydı, 

Lifecell fiyatı ve 50 GB paket fiyatı

Turkcell, Lifecell için 2 taksit bizden şeklinde kampanya yapıyor ve 36 ay taksitle aylık ödemesi 40 TL.

50 GB paketin fiyatı? 50 GB internet paket fiyatı aylık 49 TL. İlerleyen zamanda Lifecell için sabit internet paketleri de çıkacağı açıklandı.

Andronova