Windows 10 ücretsiz geçiş süresi doluyor

Windows 10 ne zamana kadar ücretsiz biliyor musunuz pek vaktiniz kalmadı. Windows 10 ücretsiz nasıl indirilir ve ücretsiz nasıl yüklenir işte ücretsiz geçiş işlemleri.

Windows 10 ücretsiz geçiş süresi doluyor
müşteri hizmetleri

Ücretsiz geçiş hakkı 29 Temmuz 2016 tarihinde sona erişiyor. Daha sonra Microsoft nasıl bir karar alacak. Windows 10 ücretli mi olacak. Windows 10 ücreti ne kadar olacak.

Microsoft, Windows 10' a ücretsiz geçiş için büyük bir karar almıştı. Hatta korsan işletim sistemleri dahi bu fırsattan yararlanmasına izin verdi. Tabi bazı Windows kullanıcıları Windows 10' dan memnun olmaması. Bunun nedeni kullandıkları bilgisayarla uyumlu çalışmadığından. Yani sürücü uyumsuzluğu nedeni ile bazı sorunlar oluştu. Örnek ses az çıkması, ekran netlik sorunu, donma sorunu, ses gelmeme sorunu, kilitlenme sorunu ve yine bazı sorunlar yer aldı. 

Windows 10 ücretsiz geçiş hangi tarihte sona eriyor?

Tekrar hatırlatayım Windows 10' a geçiş için son gün 29 Temmuz 2016. Ücretsiz orjinal Windows 10 indir yükle, Windows 10 kurulumu nasıl yapılır ve Windows 10′dan Windows 7 ve Windows 8.1 geri dönme nasıl yapılır yazılarımıza göz attınız mı?

Windows 10 ücretsiz geçiş süresi doluyor

Windows 10 ücretsiz geçiş için sistem gereksinimleri

Microsoft, Windows 10 çıkışından sonra sürekli güncelleme yayınlayıp, tespit edilen sorunlar için iyileştirme adımları attı. Sürücü uyumsuzluğu içinde ne yazık ki her model için işlem yapılmadı. Tabi farklı bir modelin sürücülerini deneyenler de oldu.

Peki Windows 10' a geçiş yapmalı mıyım? Sorusu için bence geçiş yapınız. Windows 10' un son hali belki sorunu çözmüş olabilir. Eğer çözmemiş ise nasıl olsa 1 ay içerisinde tekrar eski işletim sistemine geri dönebilirsiniz.

Windows 10 ücretsiz

Windows 10 ücretsiz geçiş hangi tarihte sona eriyor?

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 21:33