The itunes store is unable to process purchases at this time

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Apple' ın iPhone telefonlarında her hangi bir uygulamaya girince the itunes store is unable to process purchases at this time hata mesajı ekrana geliyor. Bu sorun çözümü nedir? Instagram, Facebook, Messenger, YouTube ve Canlı TV.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8 ve iPhone X’ de bazı uygulamaları açtığımda “the itunes store is unable to process purchases at this time. Please try again later” şeklinde bir hatayla karşılaşıyorum diyorsanız bu durum geçici bir sorun olabilir. Peki ingilizce bu hata ne demek istiyor?

The itunes store is unable to process purchases at this time ne demek? Bu sorun Apple sunucuları kaynaklı bir durum. Ya beklenmedik bir sorunla karşılaştılar ya da planlı bir çalışma var.

Alınan hatanın Türkçe anlamı nedir? “iTunes mağazası şu anda satın alma işlemlerini gerçekleştiremiyor.”

Satın alma işlemleri gerçekleştirilemiyor hatası şu an Türkiye dahil çoğu ülkede görülmekte. Tahmini dünya genelinde bulunmakta. 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

The itunes store is unable to process çözümü

The itunes store is unable to process purchases at this timeitunes hata mesajıThe itunes store is unable to ne demek

Yinede sorunun çözümü için bazı önerilerde bulunabiliriz. Örnek App Store / iTunes’ den oturumunuzu kapatıp tekrar giriş yapınız. www.andronova.net

iTunes / App Store’ den çıkış yapma

iCloud, Apple kimliğinden, iTunes ve App Store’ den çıkış nasıl yapılır? iPhone’ dan Ayarlar kısmına giriniz. İlk seçeneğe giriniz. Yani isminizin yazdığı veya Apple kimliği ile başlayan yer. Açılan yerin en altında “çıkış yap” yazısına tıklayınız.

app store oturum kapatmaitunes oturum kapatma

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

iPhone the itunes store is unable to process purchases at this time nedir? Sorun hala devam ediyorsa yarın tekrar kontrol ediniz. Duruma göre Apple sorun bildiriminde bulunabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2018, 23:48

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak