TikTok hesap kurtarma linki ile başvuru nasıl yapılır

Andronova
Andronova
4 Minimum Okuma
How to recover your TikTok account

Hesapları çalınan kullanıcıların bazen işleri daha da zorlaştırdıkları oluyor. Kurtarabilecekleri hesaplarını kendi elleri ile vermiş oluyorlar. İçeriğimizde TikTok hesap kurtarma linki ile nasıl başvuru yapılır ve olası uygulanacak yöntemlerden söz edeceğiz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Kullanıcıların bir kısmının hesapları çalınmamış ama çalınmış zannettiklerini görüyoruz. Tabi çalınmadığını bilen bazıları da kasıtlı çalınmış gibi davrandıkları da oluyor. Yardım almak adına sergiledikleri bu davranış bazen ayaklarına dolanıyor. İçeriğin bir kısmında nasıl TikTok’ a başvuru yapacağınızı, sonra başvurunun geri dönüşü ve sonuçlarını ele alacağız.

3 Başlıkta TikTok hesap kurtarma başvurusu

Çalınan TikTok hesabını kurtarmak için belli başlı izlenecek yollar vardır. Bunların en iyi olanlarını sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

  • Giriş sorunlarına yönelik talep bağlantısı: www.tiktok.com/feedback/report?id=7078299662544804357
  • Çalınmış hesabı bildirmek adına kullanılan bağlantı: www.tiktok.com/feedback/report?id=7078299675148687878&lang=tr-TR&type=
  • Oturum kapalı olan uygulamadan Soru işareti olan simgeye dokun ve uygun olan bir seçenekler devam edin.
TikTok hesap kurtarma linki 2
TikTok hesap kurtarma linki ile başvuru nasıl yapılır

İlk resimde TikTok kurtarma linki açıldığında çıkan bilgileri görmekteyiz. İkinci ise uygulamadan bildirimde bulunmak için kullanıyoruz. https://www.andronova.net

TikTok hesap kurtarma linki ile basvuru
TikTok kurtarma formu

Bu sıralamadaki tüm bağlantıları ayrı ayrı kullanmanızı öneriyoruz. Lakin peş peşe değilse gün aralıklı kullanılması daha iyi olur diye düşünüyoruz. Ya da bir kaç gün aralıklı.

TikTok hesap kurtarma linki doldurduktan sonra

Bir çoğu başvurumu yaptım ama geri dönüş yapılmadı ya da ne zaman dönüş yaparlar sorusunu soruyorlar. Bu tip soruların net cevabı olmaz. Ama daha önceki tecrübelerimizle bir cevap vermeye çalışacağız.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Zamanında çok kez sosyal ağlara başkaları adına başvuruda bulunduk. Bulunduğumuz başvuruların çoğuna dönüşler yapıldı. Artı çoğu olumlu sonuçlandı. Genelde gün içerisinde dönüş yapılıyor ama sadece bilgilendirmek amaçlı gönderim yapılıyor. Sonuç ilk bir hafta içerisinde yapıldığı oluyor. Sanırız bir ya da iki kez ikinci haftada dönüş yapılmıştı.

Dönüş yapılmadığı zamanlarda yine TikTok hesap kurtarma linki ile belli aralıkla tekrardan ilgili alanın doldurulmasını önermekteyiz.

TikTok hesabın çalınması veya kapatılması

Hesabın çalınmasına neden olan sebeplerin bir çoğu kullanıcısı ile alakalıdır. Her gördüğü şeyi deneyen kullanıcılar çoktur. Örnek takipçi kazanmaya yönelik faaliyetlere bulaşma veya her gelen bağlantıya tıklama gibi. Daha da ileri gidenlerde hesabının şifresini dahi paylaşıyor. Yetmiyor kimliğini gönderenlerde oluyor.

Bu başlık altında olası hesap tehlikelerinden bahsedeceğiz.

İnternetteki takipçi kasma şeklindeki paylaşımlar

Bir çok hesabın çalınması veya kapatılmasına sebep olan nedenlerden biri takipçi satın alma yöntemleridir. Bunlarda kendi aralarında ayrışmakta. Mesela takipçi kazanma uygulaması veya sitesi diye yapılan paylaşımlar ve satış yapan siteler olmak üzere değişken durumlar vardır. Bunların her biri ayrı ayrı tehlikeler getirir. Örnek satış sitelerinden ya dolandırılırsınız ya da fake takipçi ile karşılaşırsınız. Kısaca bot takipçi satın alma durumudur. Diğer türlü ise hesabın çalınmasına giden bir süreçtir. Ya da kapatılmasına.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İnternetten gelir elde ediyorum paylaşımları

İnternetten gelir sağlıyoruz adı altında paylaşım yapanların bir çoğu dolandırıcıdır. Bir kısmı kazandırır ama size çok az bir para verirler. İyi kazandıranlarda sizden çok şey isterler. Ya da yeteneğinize göre yol izlenir. Lakin rastgele araştırmadan yöneldiğiniz yer, daha sonra kim bilir başınıza ne çoraplar örer.

Bu başlıkta fake sayfaların ve kişisel bilgilere ulaşan sitelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsederken birde gelir elde edeceğiniz sitelerdeki durumlardan bahsedeceğiz.

Günümüzde internet üzerinden pasif gelir elde etmenin birçok yöntemi bulunmaktadır. Boş vakitlerinde bu şekilde para kazanmak isteyenler için oluşturulmuş sitelerin arasında bulunan sitesi üzerinden kolaylıkla pasif gelir elde etmek mümkün olmaktadır. Açıklıyorum sitesi nedir ve nasıl üye olunur hakkındaki tüm bilgileri sizler için hazırladık.

İnternetten para kazanıyorum siteleri formatında kişilerin kendi yorumlarını ve kendi ürün ve hizmet deneyimlerini paylaşma sitesi olarak ortaya çıkan siteler var. Bunların bir kısmı gerçekte kazandırıyor ama çocuklara verilen harçlık misali durumlar oluyor. Fazla kazandıranlar ise emek isteyen işlerdir. Sitelerin amacı birçok ürün ve hizmette gerçek kullanıcı yorumlarını sunarak hizmet vermektir.

Para kazanma sitelerine nasıl üye oluyorlar

Sitelerdeki kayıt linkine tıkladıktan sonra açılan sayfanın üst kısmında yazan üye ol butonuna tıklayarak üye olmak mümkündür. Üye olduktan sonra sistemde yer alan bir marka veya kişinin kendi belirleyebileceği bir marka hakkında yorum yapmak ve ürün veya hizmet ile ilişkili 3 veya 4 adet fotoğraf paylaşarak para kazanılmaktadır.

Yapılan yorumlara gösterilen ilgi veya tıklanma sonucunda gösterilen her reklam için site belirlediği ücreti üye bilgilerinde otomatik olarak göstermektedir. Böylece üyelik boyunca yapılan yorumları ve tıklanmaları görerek bunun karşılığında ne kadar kazanıldığı da üyelik bilgilerinin içerisinde güncel olarak görülmektedir.

Sitenin kurallarına göre belirlenen limite ulaşıldığında üye olan kişinin verdiği hesap numarası ile hesabına para aktarılmaktadır.

Açıklıyorum sitesinde ne kadar fazla ürün veya hizmet ile ilgili yorum bulunursa daha fazla kazanma imkanı da yer almaktadır.

Sıradaki konu: TikTok kapatılan hesap nasıl geri alınır

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak