Tinder iletişim destek hattı

Andronova

Tinder uygulaması için müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmadığını belirterek destek hattı gibi soruların yanıtı haber içerisinde yer alıyor. Tinder iletişim için…

Tinder müşteri hizmetleri, evet bu kavram hemen hemen çoğu ağ kullanıcılarının aradığını biliyoruz. Hepsinde görüşebileceğiniz bir numara yok ve URL ile talep gönderiminin yapılması gerekiyor. Aşırı kullanıcıya sahip olmayan ağlarda genelde dönüşler kısa sürede oluyor. Türkiye geneline bakıldığında yüksek bir kitleye sahip olmadığı bilinmekte. Yazımızda bunları belirterek yinede yardım almak isteyenler için bir çok alanda hizmet sunan teknoloji hattının olduğunu söyleyebiliriz. Ama farklı durumlar için bir Tinder iletişim numarası yer almadığı aşikar. Tabi reklam gibi durumlar için kullanılan bir numara olabilir.

Destek köşesinde yer alan bilgide, ekiplerin yardımcı olmak için online halinde olduğu yazmakta. Çoğu sorun teknik olduğunu belirten içeriğinde yazışarak daha kolay açıklama getiriliyormuş.

Tinder müşteri hizmetleri için

Aşağıda Tinder e-posta, talep için bağlantı URL’ si ve yardım sayfası yer almakta. Diğer kanallarda yer alan hiç bir Tinder destek hattı şirketle alakası olmamakta. Tinder sizden destek talebi için bir ücret talep etmeyeceğini de belirtelim.

  1. help.tinder.com/hc/tr/requests/new
  2. help.tinder.com/hc/tr/categories/115000771763-Something-s-Not-Working
  3. help.tinder.com/hc/tr
  4. Tinder telefon numarası 214 853-43-09
  5. Basın e-posta [email protected] com
  6. [email protected] ve [email protected] reklam ve hikayeler için

Birinci verdiğimiz bağlantı ile çok sayıda sorunu iletebiliyorsunuz. Gün içerisinde dönüşler olmadığı takdirde yoğunluk varsa 4-5 gün bekleyip tekrar talep gönderin.

Tinder müşteri hizmetleri için iletişim destek hattı

Yukarıda verdiğimiz ilk URL ile Tinder çalışmıyor, oturum açılmıyor, ödeme veya faturalandırma sorunu, güvenlik veya gizlilikle ilgili sorun gönderme ve başka konu hakkında seçeneği ile talep gönderimi yapabilirsiniz.Tinder çağrı merkezi için en iyi yöntem talep gönderimidir. Bize göre çok beklemeden size geri dönüş yapılacaktır. Facebook veya diğer uygulamalar gibi çok büyük destek taleplerinin gittiğini düşünmüyoruz.

Uygulama, insanlarla daha hızlı etkileşimi sağlamak için oluşturulmuş arkadaş uygulaması. Fotoğraflarla sunduğu beğeni ve karşı tarafında beğenisi ile eşleşme yapılarak sohbet alanı açılmakta. Rastgele sohbet etmek gibi bir durum bulunmuyor. Çoğu uygulamadan farklı bir çalışma anlayışı var. 

Birde uygulamada geliştirici çok sayıda araç sunabiliyor. Çok sayıda özelliklerden yararlanmak istiyorsanız aylık veya yıllık satın alma önerileri yer alıyor. Yakında birde kendi hazırlattıkları dizilerle karşılaşabiliriz. 


Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 15:12

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir