Tizen İşletim Sisteminin Kapsamlı İnceleme Videosu Ortaya Çıktı!

blank

Rekor satışlar elde ettiği Android işletim sistemli cihazların yanı sıra dönem dönem Windwos Phone ekosistemini kullanan akıllı cihazların duyurusunu da gerçekleştiren Samsung, Android’e alternatif olarak geliştirdiği Tizen işletim sisteminin geliştirilmesinde final aşamasına geldi. Son olarak kullanıcı deneyimi en iyi seviyeye çekmek için bir kez daha ertelendiği bildirilen Tizen işletim sisteminde 2.2.0 numaralı sürümün ekran görüntülerini kısa süre önce ortaya çıkmıştı. Yeni gelişmede ise işletim sistemi 10 dakikalık bir videoda detaylı şekilde inceleniyor.

teknik destek

Tizen ile çalışan ilk telefon olması beklenen Samsung Z9005 Redwood adlı modelde incelemeler yapılırken, telefonun nihai tasarımının bu olup olmadığı ise bilinmiyor. Daha önceki raporlar Redwood’un geliştirici tek cihaz olduğunu işaret ediyor. Bu sebeple Galaxy S III donanımına benzer detaylar sergilemesi beklenen telefon hala gizemini koruyor.

Intel ve Nokia’nın geliştirdiği MeeGo projesinde olduğu gibi yuvarlak simgelerin yer aldığı işletim sisteminin ayarlar, bildirim menüsü, kamera arayüzü ve kullanıcı arayüzünü detaylı şekilde ortaya çıkan video görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

-TUgZBwZybU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: GSMArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!