Türkiye İçin Türk Telekom'dan 2 Yıl Ücretsiz İnternet Geliyor!

Türkiye İçin Türk Telekom'dan 2 Yıl Ücretsiz İnternet Geliyor!
müşteri hizmetleri

Türkiye'nin telekomünikasyon alanında ki rakipsiz firması Türk Telekom, kuruluşunun 175'inci yıl dönümüne istinaden tüm Türkiye için bedava internet sunacak. Ankara'da düzenlenen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da ştirak ettiği 175'inci doğum günü töreninde, Türk Telekom'un CEO'su Rami Aslan, Türkiye için hayata geçirecekleri harika projelerini açıkladı. Bu projeye göre, tüm Türkiye genelindeki, evlerinde henüz interneri bulunmayan tüm vatandaşlar için 2 yıl ücretsiz internet hizmeti sunulacak. 4 GB kotası bulunacak ve 4 Mbps hızında olacak ücretsiz internet projesiyle, herkes internete kavuşmuş olacak. Bu projeleriyle birlikte Türkiye'de 2015 yılı sonuna kadar 22 milyar TL yatırım gerçekleştirmiş olacak Türk Telekom'un Yönetim Kurulu Başkanı Mohammed Hariri, “2023 vizyonu için çıkılan yolculukta Türkiye halkı ve hükümetinin yanında olacağız” dedi. Ücretsiz internet projesi, Türkiye'nin dijital alanda gelişmesinin yanı sıra, Türk halkının da kendilerini geliştirmelerinde büyük katkı sağlayacak. Türk Telekomu bu ve benzeri projelerinden ötürü tebrik ediyoruz.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 6 yıl Önce

Boş boş yorumlar yapıyorsunuz, atıp tutmak bedava zaten alın size kaynak, okuyun biraz okuyun. Hemen birilerini karalama hemen eleştirme. Birbirimizi desteklemediğimiz sürece bu ülkede güzel şeyler olmaz. Ben de ttnet müşterisiyim. Ttnet de bir zamanlar yanlış uygulamalar yaptı ama şu anda işler daha rayında gibi ama bu kadar acımasız olmayın.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/internet-bizden-kampanyasi.aspx

Onur
Onur - 6 yıl Önce

Türk telekomdan uzak durun :) evimdeki ev telefonunu dahi kapattırdım

Queltos
Queltos - 6 yıl Önce

4 GB :D :D

mahmut
mahmut - 6 yıl Önce

Yalın internet, sadece internet, telefon bağlamıyoruz deyip telefon bağlamama ücreti olarak her ay 15 TL isteyen Türk Telekomu tebrik ediyorum. Bağladığı da internet olsa. Para verene nasıl internet veriyor ki bedava verdiği internet nasıl olsun!!!

Kerem Bölücek
Kerem Bölücek - 6 yıl Önce

Telefonumda bile 5 gb var hey yavrum hey

Mehmet
Mehmet - 6 yıl Önce

Hicbir tuzel firmanin sonunda kendi kârını dusunerek boyle hayirli islere kalkisacagina inamiyorum isin sonunda kendi islerine yaramayacak hicbirseye kalkismazlar..bu milletin agzina biraz bal çalıp sonra herkesi ucretli internet kullanamaya mecbur birakmatan baska bisey ifade etmiyor...microsoftta afrika ulkerindeki bilgisayar kullanimi artsinda satislari artsin diye farkli yardimlarda bulunuyordu diye okumustum siz varya siz..

Yasin Akyol
Yasin Akyol - 6 yıl Önce

4gb int napcm ya

serdar
serdar - 6 yıl Önce

Hiç de türk telekomu tebrik etmiyorum. Türk halkını soya soya bi hal oldu. 3 kuruş paraya sattılar, bu kadarcık yılda dünyayı kazandılar.
Şimdi iki liralık hediye veriyorlar diye yine gönlünüz kaydı. Adam olmaz bu millet.

yesil
yesil - 6 yıl Önce

444 0 375 bu numarayi ezbere bilmeyen kac kisi kalmistir ki ?? Her gun tok karinla sabah aksam 1 er kez aradigim ttnet bedava internet verse almam. Ayni alt yapiyi kullanmasina ragmen bir kere bile aramadigim D-smart net e sonsuz tesekkurler. 55 TL ye 8mbit akk ye yakalanmayan hizi azalmayan net+ HD tv , sinema paketi, spor paketi, yetiskin paketi, d-smart blu ve tekno melek hizmeti veren baska bir yer varsa soyleyin. Ayrica muhtemelen ilk 2 yil ucretsiz diyip 3 yil kontrat imzalatip modem ve hizmet parasini sokup 3. Yilda ilk iki yilin acisini cikaracaklardir. birde bu sure zarfindaki telefin bedeli ve internet kdv sinide sayarsak fakire yine yaramayacaktir

osman
osman - 6 yıl Önce

Adil olmayan guya gecici olarak adli kullanım kota sacmalığını kaldırsınlar önce rezillikten baska birsey göremiyorum

1903
1903 - 6 yıl Önce

Koalisyon olursa askıya alınır mı acaba :d

Lastik Top
Lastik Top - 6 yıl Önce

BTK TT'a özel slot açarak 4GB 4Mbps izni verdi. Haksız rekabet.. Başka bir şey değil.

Baki Topuz
Baki Topuz - 6 yıl Önce

adam gibi internet hizini yukseltinde beles internet kullanmiyoz paramizla rezil oluyoz hangi cagin internetini veriyorsunuz geri kalmislar

Servet Gelincik
Servet Gelincik - 6 yıl Önce

önce adam akıllı internet hızı versin beleş istemiyoruz

Basri Mutaf
Basri Mutaf - 6 yıl Önce

Telefon ucreti?