Mavi tik kimler alabiliyor? Onaylı hesap açılıyor!

Twitter' ın mavi rozetin de değişime gidiliyor. Artık çoğu kullanıcı onaylı hesap hesap alabilecek. Yeni düzenleme için resmi açıklama yapıldı. Onaylı hesabı kimler alabilecek?

Mavi tik kimler alabiliyor? Onaylı hesap açılıyor!
müşteri hizmetleri

Twitter kullanıcılarının arada bir eleştirdiği durumlardan biri olan onaylı hesap / mavi tik için yeniliğe mi gidiliyor? Artık kimliğini doğrulamış kullanıcılar mavi rozet alabilecek mi?

Twitter' ın CEO' su Dorsey, canlı yayında Twitter kullanıcıları tarafından gelen sorulara yanıt verirken önemli bir açıklama yaptı.

Twitter mavi tik yani onaylı hesap rozetini artık herkes alabilecek. Tabi bazı şartlar bulunmakta.

Dorsey, onay rozeti sisteminde bir bozukluk olduğunu ve yeniden düzenlemelere başladıklarını açıkladı. Kullanıcıların onaylı hesaba sahip olmalarını istediğini ve bu konuda gerekli adımların atılacağını belirtti.

Mavi tik kimler alabiliyor? Onaylı hesap açılıyor!

Mavi rozet nasıl alınır?

Onaylı hesap alma yani mavi tik kimler alabiliyordu? Politikacılar, sanatçılar, sporcular, markalar ve ünlü iş adamları. Tabi her önüne geleni almıyorlardı. Şimdi de bazı şartları yerine getiren tüm kullanıcılar mavi rozet için başvuru yapabilecek.

Twitter mavi tik nasıl alınır? Yeni mavi tik sisteminin ne zaman başlayacağı belli değil. CEO, henüz net bir tarih veremeyeceklerini ve çok çalışmaları gerektiğini açıkladı.

Son olarakta Twitter onaylı hesap artık daha güvenilir olacak dedi...

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 16:42
müşteri hizmetleri