Unlock Root ile Android Cihazları Rootlama

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android cep telefonda ve tablette rootleme programı var mı? En iyi rootlama uygulaması hangisi?

Andronova

Android işletim sistemi, birçok üreticinin yüzlerce cihazına güç veriyor ve ürün çeşitliliği her geçen gün artıyor. Açık kaynak kodlu olan bu mobil platformun en önemli nimetlerinden biri olan tam yetki sağlayan Root erişimini sağlamak da cihazdan cihaza farklılık gösteriyor. Bir cihazı rootlayan araç, diğerini rootlamayabiliyor. Fakat yayınlanan yeni Unlock Root programı sayesinde Samsung, HTC, LG, Motorola, Sony Ericsson‘dan tutun da Çin malı markasız ürünlere kadar neredeyse tüm Android cihazlarını tek tıklamayla kolayca rootlayabileceğiz.

Nasil bir sistem kullandığı bilinmiyor ama gerçekten işe yarıyor. Üstelik kullanımı da hiç karışık değil. Yüklemeyi yapabilmek için sadece; Unlock Root programını, USB kabloya, bir Android cihazına ve cihazın sürücülerine ihtiyacınız var.

Android 1.5, Android 1.6, Android 2.1, Android 2.2, Android 2.3, Android 3.0, Android 3.2 veya Android 4.0.x versiyonlu olması farketmiyor, bir cihazın her türlü versiyonunda root işlemini sorunsuzca gerçekleştirebiliyor. Ayrıca yükleme sırasında isteğe bağlı olarak AnTuTu Battery Saver uygulamasını yükleyebiliyorsunuz.

Programı kolaylıkla kullanabilmenizi sağlamak için  AndroidTurkiye  forumumuzda sizler için bir rehber yayınladık. Program ile ilgili detaylara, yükleme işlemlerine ve indirme bağlantılarına bu rehberden ulaşabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları da yine forumdan bizlere yöneltebilirsiniz.
[ROOT] Unlock Root ile Neredeyse Tüm Android Cihazlarını Rootlayın!

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın