Virüsü Silemiyorum Silinmeyen Virüsleri Nasıl Silerim

Windows bilgisayarıma, Android cep telefona, Android tablette ve iPhone cep telefona bulaşan virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim? Bilgisayara virüs bulaştı silinmiyor, silmeye çalıştığımda hata veriyor bilgisayar reset atıyor.

Virüsü Silemiyorum Silinmeyen Virüsleri Nasıl Silerim
banner192

Virüsü silemiyorum silinmeyen virüsler nasıl silinir? Bilgisayar reset atıyor yeniden başlatılıyor çözümü nedir? Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 virüs temizleme, silinemeyen virüsleri silme programı yazılımı Antivirüs indir dene

Bazı virüsler normal şartlarda silinemeyebilir. Bu virüslerin türlerinden biride Malware. Bu tarz virüsler bazen bilgisayarınızı veya cep telefonu / tabletleri kilitleyebiliyor. Hatta Windows işletim sistemlerinde Windows sistem geri yüklemeyi dahi kapatabiliyor. Virüsü temizlemek istediğinizde hiç bir şekilde virüs temizleme programını ne yükleyebiliyorsunuz nede yüklenen virüs programı virüsü temizleyebiliyor.

Avast virüs programı ile gelen Rescue Disk özelliğini kullanarak, virüs temizleme diski oluşturabilirsiniz. İster USB flash belleğe ister CD' ye temizleme dosyalarını aktarıp Windows bilgisayarınızı USB veya CD seçeneği ile başlatıp, silinmeyen virüsleri temizleyebilirsiniz.  Android, iOS iPhone cep telefonu ve tabletlerde ise telefonuma virüs bulaştı kilitlendi şifrelendi temizleme haberimizi incelemenizi öneririm. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa yada adımları yapamadıysanız önerdiğimiz destek hattını arayarak, bilgisayarınıza uzaktan bağlantı yapılarak yardımcı olunabilir.

Virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim

virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim Avast virüs programını açınız. Menü / Araçları / Rescue Disk (Kurtarma Diski) seçeneğine tıklayınız. İstediğiniz hedef medya seçeneğini (USB veya CD) seçiniz. Örnek "USB" seçeneği.

virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim 2016

ISO dosyasını kayıt etmek için dizin sorulacak "Gözat" seçeneğine tıklayınız. Nereye kaydetmek istiyorsanız o bölüme gidiniz. Örnek masaüstü. Seçtikten sonra "Kaydet" butonuna tıklayınız.

facebook müşteri hizmetleri

bilgisayarda virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim

Bilgisayarınıza ISO dosyasını oluşturmak için "ISO oluştur" butonuna tıklayınız. ISO dosyasını aktarma süresi internet bağlantısına göre değişebilir. Eğer çok yavaş ilerliyorsa interneti meşgul edecek işlemleri durdurunuz.

cep telefonda virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim

ISO formatını USB flash diske veya CD ortamına aktarabilmeniz için ISO aktarıcı programlara ihtiyacınız var. ISO2Disc tarzı programları tercih edebilirsiniz. Flash diske virüs temizleme yazılımını sorunsuz aktardıysanız, aşağıdaki adımları uygulayınız.

Bilgisayarın açılışını USB veya CD seçeneği ile başlatmanız gerekiyor. Virüsü temizlemek istediğiniz bilgisayara flash diski takıp bilgisayar açıksa yeniden başlatınız. Siyah ekrana kısa bir yazı geldiyse enter tuşuna basınız. Eğer bilgisayar USB veya CD seçeneği ile açılmadıysa, BIOS başlangıç ekranına giderek Boot seçenekleriniz düzenleyiniz. BIOS ekranına genelde ESC, F11, F12, F1, F2 veya Delete tuşu ile girilebilir.

Eğer bilgisayarınıza Avast virüs programı kurulabiliyorsa veya kuruluysa aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Her hangi bir sorunda destek hattını arayabilirsiniz.

Virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim alternatif çözüm

virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim

virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim

virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim

virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim kaldırma

bilgisayarda virüsü silemiyorum silinmeyen virüsleri nasıl silerim

YORUM EKLE
YORUMLAR
Destek Hattı
Destek Hattı - 3 yıl Önce

Graspableboom.dll tarzı reklam virüslerini de aynı yöntemle temizleyebilirsiniz. Son yıllarda sık sık gördüğümüz reklam virüsü bulaştığı cep telefonu, tablet ve Windows bilgisayarda internette dolaşırken sürekli reklam açılmasını sağlıyor.