Wear OS akıllı saat güncellemesi

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Wear OS akıllı saat Android 10 ve Android 11 güncellemesini alacak mi diye sorunlar oluyor mu bilmiyoruz ama Google yakın zamanda bir şeyler yapacak.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Google’ un uzun zamandır kullandığı Wear OS, akıllı saatlerde önemli bir güncelleme ile gelebilir. İddialara göre büyük bir güncelleme alacağı ve ciddi performans artışı olacağı söyleniyor.

2020 Son çeyreği gibi yeni sürümün yayınlanması bekleniyor ve iddialara göre %20 hızda artış olacağı söyleniyor. Tabi güncellemede hızlandırma, ana ekranda kısayol seçeneklerinde ve arayüzde değişim olacağı bilgisi var.

Rakip akıllı saatlerle rekabet için bu değişim ön planda olacak ve sonbahar gibi kademeli yükseltmeye açılacak. 

Yenilikler Snap. işlemcili Wear 4100 ve Wear 4100 + versiyonlara geleceği bekleniyor. Arayüz olarak ne gibi değişimler olacak net bilinmiyor ama iddialı bir değişimle gelmesi gerekiyor. Malum karmaşık bir yapısı var diyerek eleştiri konusu oluyor.

Android 10 güncellemesi almayan modeller şu an hala 9.0 Pie ile idare etmekte. Android 11 yükseltmesi daha kapsamlı olacağı ümit ediliyor. Güncellemeleri hangi modeller alacak henüz netleşmedi ama şu aralar birde Fitbit işletim sistemiyle uğraştığı biliniyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Wear OS akıllı saat güncellemesi

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir