WhatsApp Artık Web’den de Kullanılabiliyor!

blank

Dün üçüncü parti uygulamaları engelleyerek WhatsApp Plus’ın sonunu da getiren, mobil cihazların en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması olan 700 milyon aktif kullanıcılı WhatsApp, bugün uzun zamandır beklenen “Web” sürümünü yayınladı.

teknik destek

Facebook’un satın almasıyla ardı ardına yenilikle duyuran WhatsApp, artık Google’ın Chrome tarayıcısı üzerinden, web tarayıcısı arayüzüyle de kullanılabiliyor. Henüz iOS kullanıcıları için kullanıma sunulmayan WhatsApp, Android/BlackBerry/Windows Phone kullanıcılarının kullanımına açılmıştı ve şimdi tarayıcı versiyonuyla PC kullanıcıları için de vazgeçilmez mesajlaşma uygulaması olacak.

WhatsApp Web’i kullanabilmek için adreste yer alan QR kodunu, telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasında taratmanız gerekiyor. Ayrıca hatırlatalım, bunu yapabilmek için telefonunuzda WhatsApp’ın son sürümünün olması gerekiyor.

whatsapp-web
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!