WhatsApp eski sürüme geri dönme! Eski haline dönme

media 10166

WhatsApp durum özelliğini kaldırıp eski haline dönmek istiyorum. WhatsApp' ın eski sürümüne geri dönmek istiyorsanız mevcut yeni sürümü kaldırıp eski versiyonu yükleyin.

Andronova

WhatsApp yeni uygulamasını sevmedim eski haline dönmesini istiyorum hikayeler özelliği nasıl kaldırılır? Evet mümkün ama şirket zamanla eski bir çok versiyonda önemli özelliklerin çalışmasına izin vermeyebiliyor. Hatta cihazların sürüm uyumsuzlukları çıkabiliyor. 

WhatsApp’ ın yeni güncellemesi bazı kullanıcıları rahatsız etti. Yeni güncelleme ile artık hikaye / durum (Status) bölümü oluştu. Kullanıcılar oluşturdukları durumlarını istedikleri kişilerin ya da tüm kişilerin 24 saat görmelerini sağlayabiliyorlar. Durum bölümünde fotoğraf, hareketli GIF ve video tercih edilebiliyor. 

İşlemlerde bir hatayla karşılaşıldığında ilk yapılan kaldırmak oluyor. Ama öncelikle bir genel sorun olabileceği ihtimalinin değerlendirilmesi gerekir.

WhatsApp eski sürüme geri dönme

Google’ da aratıp çok sayıda sitede önceki versiyonlarla karşılaşabilirsiniz. Bazılarının beta olarak yayınladıkları test çalışması olduğundan stabil olanları kullanmanızı öneririz. Nereden indireyim diye soranlara öncelikle bilinir sitelerin tercih edilmesinden yanayız.

  • Problem yaşayanların telefonun uygulamalarından WhatsApp’ a dokunup
  • Önbelleğin ve duruma göre verilerin silinmesiyle önemsiz sıkıntıların çözüleceğini düşünüyoruz.

WhatsApp eski sürüme geri dönme! Eski haline dönme

WhatsApp eski sürüme geri dönmek mümkün mü?

WhatsApp’ ın yeni güncellemesinden rahatsızlık duyuyorsanız bir ihtimal telefonunuzdaki yeni WhatsApp sürümünü kaldırıp aşağıdaki indirme adresinden eski sürümlerden birini deneyebilirsiniz.

WhatsApp’ ın yeni ve eski sürümünü bu apkmirror.com/uploads/?q=whatsapp adresten ücretsiz indirebilirsiniz. Öneri olarak WhatsApp’ ın 2.17.50′ den önceki sürümlerini deneyebilirsiniz.

Bazı kullanıcılarda nadirde olsa yayınladıkları durumu kaç kişi bakmış ve kimler baktığını göremiyor. Bunun nedenlerinden mavi tik’ in kapalı olması veya sürüm uyumsuzluğu gibi nedenlerden olduğu görülmekte. Konu için detaylara aşağıdaki ilişkili haberler kısmından inceleyebilirsiniz.

WhatsApp eski sürüme geri dönme

WhatsApp durum özelliğini kaldırma


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 08:07

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın