WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu

WhatsApp görüntülü aramada görüntü ve ses gelmiyor sorunu için çözüm nedir? WhatsApp' ta neden görüntülü arama yapamıyorum? Telefonda WhatsApp görüntülü konuşma yapamıyorum? Android / iPhone WhatsApp indir.

WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu
müşteri hizmetleri

WhatsApp görüntülü arama görüntü bulanık, donma, duraklama, görüntü gitme, görüntü gelmede, ses gelmede ve ses karşı tarafa gitmede sorun yaşıyor musunuz? Android / iPhone WhatsApp indir.

WhatsApp görüntülü aramada görüntü ve ses gelmiyor sorunu için ne yapmalıyım? Android Sony Xperia, HTC, LG, Huawei, Discovery, Android 4G One, GM 5 Plus, Samsung Galaxy A1 A2 A3, Galaxy S4 S5 S6 S7, J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 ve iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 / Plus ve iPhone 7 cep telefonlarda WhatsApp görüntülü arama yapamıyorum görüntülü arama çıkmıyor sorunu için önerileri müşteri hizmetleri...


WhatsApp, son güncellemesi ile artık görüntülü arama özelliğini kullanıcılarına sundu. Yıllardır kullanıcıların beklediği en önemli yenilik, görüntülü konuşma özelliğidir. WhatsApp görüntülü arama özelliği için çalışmaların başladığı geçtiğimiz yıl gündeme düşmüştü. Kısa süre önce görüntülü konuşma özelliği için beta sürüm Android kullanıcılarına sunulmuştu. WhatsApp, beta sürümün olumlu sonuçlanması ile kullanıcılarını bekletmeden stabil sürümü yayınladı.

WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu

WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu

WhatsApp' ta görüntülü arama yaptığınızda görüntü bulanık, donma, duraklama, görüntü gitme, görüntü gelmede, ses gelmede ve ses karşı tarafa gitmede sorun yaşıyor musunuz? Bu sorunların hemen hemen hepsini çoğu kullanıcı yaşıyor. 

WhatsApp görüntülü aramada neden sorun yaşıyorum? Nedeni tahmini olarak WhatsApp, henüz tam görüntülü arama özelliğini oturturamadı. Yukarıdaki sorunlar genelde çok yoğun kullanılan saatlerde, internet hızı düşük yerlerde ve cihaz performansı nedenleri ile görülmekte.

WhatsApp indir Android iPhone

WhatsApp indir Android iPhone WhatsApp iPhone cep telefonları için bu adresten ve WhatsApp Android telefonlar içinde bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz.

WhatsApp görüntülü arama sorununun çözümü

WhatsApp görüntülü arama sorunu için yukarıdaki nedenleri analiz ederek hatayı analiz edebilirsiniz. Ama büyük ihtimal yakında WhatsApp, bu sorun için bir güncelleme yayınlayacaktır.

Eğer tamamen görüntülü arama yapamıyorsanız ya da görüntülü arama alamıyorsanız, nedeni cihaz veya kullandığınız işletim sistemi (yazılım kaynaklı) olabilir. Android cep telefonlarda Android sürümünün güncel olup olmadığı ve iOS iPhone cep telefonlarda da güncel olup olmadığını kontrol ediniz. Cihazda ve sürümde sorun yoksa sıfırdan yeni yazılım yükleyiniz.

Sizde WhatsApp görüntülü arama yaparken sorunlarla karşılaşıyorsanız, haberdeki yorum kısmı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgi kazanan
Sevgi kazanan - 1 yıl Önce

Iphone s5 telefonda wathsapp arama yapılamıyor karşı taraftan da arama yapıldığında arama sonlandırıldı diyor yardımcı olabilir misiniz

Tetikleme
Tetikleme @Sevgi kazanan - 1 yıl Önce

Cihaz kapatılıp açıldı ve wifi / hücresel internet ile denendi. Hala sorun çıkıyorsa uygulamanın gizlilik ve güvenlik seçenekleriyle oynayın.

Sevda
Sevda - 1 yıl Önce

Watsapta görüntülü konuşma da ön kamera çalışmıyor

Alternatif denendi mi
Alternatif denendi mi @Sevda - 1 yıl Önce

Skype' de denendi mi?

Hamsi
Hamsi - 2 yıl Önce

İphonede vatdsap görüntülü aranırken ses çok az çıkıyor

Gökdeniz
Gökdeniz - 2 yıl Önce

Görüntülü arama geldiginde calarken zilsesi çok az cıkıyor vede calınca duyamıyorum neden bulamadım

Nuray
Nuray - 2 yıl Önce

Whatsapp tan ne görüntülü nede normal konuşma yapamıyorum telefonum samsung galaxy a5 2016

gülnur
gülnur - 2 yıl Önce

samsung j7 pro 2017 kullanıyrum son güncelemeden sonra whatsupda görüntülü ve sesli aramalara bağlanıyor çıkıyor bağlanılamıyr ama. diğer tüm programlarda görüntülü ve sesli konuşabiliyorum

Ses sorunu çözümü
Ses sorunu çözümü @gülnur - 2 yıl Önce

Gelen sürümle uyumsuzluk yaşanabilir. Bu sorun için cihazı fabrika ayarlarına döndürüp denenebilir veya sıfırdan ROM kurulumu. Sorun hala devam ediyorsa ya whatsapp güncellemelerin de ya da Android güncellemelerin de düzelebilir.

Ercan
Ercan - 3 yıl Önce

normal telefon verisinden görüntülü yapamıyom

Ayhan
Ayhan - 3 yıl Önce

Evdeki modemimden whatsapp görüntülü arama yapamıyorum gelen aramalarıda kabul etmiyor mobil netten sıkıntı olmuyor tt neti aradım modem de ve nette sıkıntı yok dedi zaten giriyor internete ama whatsapp arama yapmıyor modeme bağlı telefonlar kendi aralarında arama yapıyor ama dışarı olmuyor yardımcı olabilecek varmıdır...

Sorun detayı
Sorun detayı @Ayhan - 3 yıl Önce

Aldığınız hata nedir?

ali
ali - 3 yıl Önce

Bende s3 mini kullanıyorum görüntülü aramayi açınca otomatikman sesli aramaya dönüyor yardımcı olurmusunuz

Bilal
Bilal - 3 yıl Önce

J 7 prime yeni aldım ama watsaptan görüntülü konuşamıyorum.arıyo ama karşı taraf açamıyor.onlar arıyorlar ben açamıyorum.ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Cevaplama sorunu
Cevaplama sorunu @Bilal - 3 yıl Önce

Farklı bir kullanıcıda denendi mi? iPhone ile denendi mi?

Bilal
Bilal - 3 yıl Önce

J 7 prime yeni aldım ama watsaptan görüntülü konuşamıyorum.arıyo ama karşı taraf açamıyor.onlar arıyorlar ben açamıyorum.ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

gönül
gönül - 3 yıl Önce

Merhabalar whatsaptan görüntülü konusma ve sesli konusma yapamiyorum daha once boyle bi sorun yoktu son surumude indirdim kullandim daha sonra boyle bi sorunla karsilastim nedeni nedir

Hangi cihazı kullanıyorsunuz?
Hangi cihazı kullanıyorsunuz? @gönül - 3 yıl Önce

Kullandığınız telefon iOS / iPhone mu?

Whatsapp görüntülü
Whatsapp görüntülü - 3 yıl Önce

Whatsaptan görüntülü konuşurken ses karşıntarafa gitmiyor kulaklık taktığım zaman konuşabiliyorum sebebi nedir acaba diğer programlarda bu sıkıtı yok sadece whatsapp sildim yeniden yükledim değişmedi

Deniz
Deniz - 3 yıl Önce

Bende telefon ipone 7plus whatsappla konuşarken elim dokundu çıkdım nasılgeri dönüp tekrar konuşa bilirim

Zafer
Zafer - 3 yıl Önce

Vatsapta vayfi ile görüntülü konuşma yapıyorum ama internet imi açıyom görüntülü görüşme yapamıyom neden

Whatsapp görüntülü konuşma sorunu
Whatsapp görüntülü konuşma sorunu @Zafer - 3 yıl Önce

İnternet hızınız yetersiz olabilir.