WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu

facebook müşteri hizmetleri

WhatsApp görüntülü aramada görüntü ve ses gelmiyor sorunu için çözüm nedir? WhatsApp' ta neden görüntülü arama yapamıyorum? Telefonda WhatsApp görüntülü konuşma yapamıyorum? Android / iPhone WhatsApp indir.

WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu
22 Kasım 2016 Salı 22:26

banner192

WhatsApp görüntülü arama görüntü bulanık, donma, duraklama, görüntü gitme, görüntü gelmede, ses gelmede ve ses karşı tarafa gitmede sorun yaşıyor musunuz? Android / iPhone WhatsApp indir.

WhatsApp görüntülü aramada görüntü ve ses gelmiyor sorunu için ne yapmalıyım? Android Sony Xperia, HTC, LG, Huawei, Discovery, Android 4G One, GM 5 Plus, Samsung Galaxy A1 A2 A3, Galaxy S4 S5 S6 S7, J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8 ve iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 / Plus ve iPhone 7 cep telefonlarda WhatsApp görüntülü arama yapamıyorum görüntülü arama çıkmıyor sorunu için önerileri müşteri hizmetleri...


WhatsApp, son güncellemesi ile artık görüntülü arama özelliğini kullanıcılarına sundu. Yıllardır kullanıcıların beklediği en önemli yenilik, görüntülü konuşma özelliğidir. WhatsApp görüntülü arama özelliği için çalışmaların başladığı geçtiğimiz yıl gündeme düşmüştü. Kısa süre önce görüntülü konuşma özelliği için beta sürüm Android kullanıcılarına sunulmuştu. WhatsApp, beta sürümün olumlu sonuçlanması ile kullanıcılarını bekletmeden stabil sürümü yayınladı.

WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu

WhatsApp görüntülü arama görüntü ve ses gelmiyor sorunu

WhatsApp' ta görüntülü arama yaptığınızda görüntü bulanık, donma, duraklama, görüntü gitme, görüntü gelmede, ses gelmede ve ses karşı tarafa gitmede sorun yaşıyor musunuz? Bu sorunların hemen hemen hepsini çoğu kullanıcı yaşıyor. 

WhatsApp görüntülü aramada neden sorun yaşıyorum? Nedeni tahmini olarak WhatsApp, henüz tam görüntülü arama özelliğini oturturamadı. Yukarıdaki sorunlar genelde çok yoğun kullanılan saatlerde, internet hızı düşük yerlerde ve cihaz performansı nedenleri ile görülmekte.

WhatsApp indir Android iPhone

WhatsApp indir Android iPhone WhatsApp iPhone cep telefonları için bu adresten ve WhatsApp Android telefonlar içinde bu adresten ücretsiz indirebilirsiniz.

WhatsApp görüntülü arama sorununun çözümü

WhatsApp görüntülü arama sorunu için yukarıdaki nedenleri analiz ederek hatayı analiz edebilirsiniz. Ama büyük ihtimal yakında WhatsApp, bu sorun için bir güncelleme yayınlayacaktır.

Eğer tamamen görüntülü arama yapamıyorsanız ya da görüntülü arama alamıyorsanız, nedeni cihaz veya kullandığınız işletim sistemi (yazılım kaynaklı) olabilir. Android cep telefonlarda Android sürümünün güncel olup olmadığı ve iOS iPhone cep telefonlarda da güncel olup olmadığını kontrol ediniz. Cihazda ve sürümde sorun yoksa sıfırdan yeni yazılım yükleyiniz.

Sizde WhatsApp görüntülü arama yaparken sorunlarla karşılaşıyorsanız, haberdeki yorum kısmı üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
kral - 4 ay önce
Bende s3 mini kullanıyorum görüntülü aramayi açınca otomatikman sesli aramaya dönüyor
Avatar
Beyaz prens - 4 ay önce
Samsung Galaxy s3 mini kullanıyorum whatsapp görüntülü arama yaparken aramayı açınca dit sesi geliyor ve meşgul düşüyor sebebi nedir acaba
Misafir Avatar
hsn - 3 ay önce @Beyaz prens
Aynı sorun bendede var bi türlü çözemedim.
Avatar
Şifa - 4 ay önce
Merhaba ben samsun gran prime kullanıyorum iki gün önce aldim.ama washap.facebook herhangi görüntülü aramalarda karanlık çıkıyorum karşıdaki güzel çıkıyor ama ben kapkara çıkıyo rum yardımcı olur musunuz. Normal camera iyi çekiyo
Misafir Avatar
Görüntülü aramada karanlık görünüyor sorunu - 3 ay önce @Şifa
Farklı marka model cihazlarda görüntülü arama aldınız mı? WhatsApp' ın eski sürümünü denediniz mi?
Avatar
Rabia - 3 ay önce
General mobil de görüntülü arama alamıyorum arayan çaldığını söylüyor ama ama ben aradığını görmüyorum
Misafir Avatar
Görüntülü arama alamıyorum çözümü - 3 ay önce @Rabia
Farklı biri ile görüntülü aramayı denediniz mi? İnternet bağlantınız kablosuz (wifi) mi yoksa mobil veri mi? Her iki bağlantı şeklini de denediniz mi?
Avatar
Rabia - 3 ay önce
Denedim ama olmadı sadece ben arayınca görüşme oluyor onlar aradığında ben aradıklarını görmüyorum.ben aradığım da görüşme sorunsuz oluyor
Misafir Avatar
Görüntülü arama alamıyorum! - 3 ay önce @Rabia
Farklı bir Whatsapp sürümünü denediniz mi? Buradan andronova.net/resim/whatsapp_andronova.net.apk indirebilirsiniz. Ya da eski sürümü? Sürümleri de denediğiniz de durum aynıysa cihazın yedeğini alıp fabrika ayarlarına döndürünüz!
Avatar
yeter öğer - 3 ay önce
whatsappın açılmasını istiyorum neden açılmıyor
Avatar
burcu - 3 ay önce
Ben karşı tarafı görüntülü aramada göremiyorum ama o beni görüyor neden olabilir bu? Napmamiz lazım
Avatar
Whiteangel - 2 ay önce
bende j1 kullanıyorum watsap görüntülü arayınca direk sesliye dönüyo
Avatar
. - 6 gün önce
Merhaba ben goruntulu arama yaparkediyer taraftan goruntu gelmiyir ama benim goruntum geidiyor nolur yardim edin
Misafir Avatar
Whatsapp karşı tarafın görüntüsü gelmiyor sorunu - 6 gün önce @.
Farklı whatsapp kullanıcılarında denediniz mi? Karşı tarafın görüntüsü gelmiyorsa sürüm uyumsuzluğu ya da karşı tarafla alakalı olabilir. Sizin görüntünüz gitmiyorsa sizin telefonunuz kaynaklı olabilir. Aynı zamanda yetersiz internet hızı bu soruna neden olabilir. Bazı iPhone telefonlarda da ses gitmeme sorunu görülmekte. Bu sorunda cihaz yazılımı kaynaklı!