WhatsApp kalıcı silme Android iPhone

WhatsApp hesabı kalıcı nasıl silinir? Kalıcı silmek biraz zor bir işlem. Yani veri kurtarma programları ile geri alınamayacak veri yok gibi bir şey. Ama bazen silinen verileri geri getirme programları aynı zamanda tamamen de silebiliyor.

WhatsApp kalıcı silme Android iPhone
müşteri hizmetleri

Bazı kullanıcılar cep telefonlarını satmadan önce ya da sonra telefondaki önemli verilerin geri alınma endişesinde kalırlar. Bu endişe yersiz değil. Telefonu alan kişi art niyetli ya da farklı amaçlarla telefonda veri kurtarma programı kullanabilir. Telefonda daha önce kayıtlı banka bilgileri, rehber, fotoğraflar, videolar, notlar, sms ve WhatsApp mesajları geri alınma ihtimali var. Hele özellikle WhatsApp mesajları bazı kullanıcılar için çok önem arz edebiliyor. Bundan dolayı bu haberimizde WhatsApp kalıcı temizleme yönteminden bahsedeceğiz. WhatsApp kalıcı temizleme Android ve iPhone' larda bazen olmayabiliyor.

WhatsApp kalıcı silme programı: WhatsApp tamamen silme programı olarak çok sayıda veri kurtarma da kullanılan programlar var.Bunlardan bazıları ücretli bazıları da ücretsiz kullanılabilmekte. Tabi tamamen ücretsiz değil. Bazı bölümleri ücretsiz kullanılabiliyor. Wondershare, iMyfone Umate Pro ve Apowersoft gibi bazı programlar kullanılarak veriler tamamen silinebilir. www.andronova.net

WhatsApp silme iPhone 

WhatsApp hesap silme nasıl yapılır? WhatsApp uygulamasından Ayarlar / Hesap / Hesabımı sil. Buraya girdiğinizde WhatsApp hesabı silmek için telefon numarasını yazmanızı isteyecek. Numara yazıldıktan sonra "Hesabımı sil" ile WhatsApp hesabı silinecek. Unutmadan iCloud yedeğinde WhatsApp yedeğinin olduğunu unutmayınız.

WhatsApp kalıcı silme

WhatsApp tamamen silme

WhatsApp silme Android telefonlar için

Hemen hemen tüm Android telefonlarda aynı adımlar söz konusu. Ayarlar / hesap bölümünden silebilirsiniz. Silme işleminde sohbet geçmişini kalıcı silme dahil tüm veriler silinir. Tabi Google Drive tarzı yerlerde verilerin yedeği yoksa!

WhatsApp silme Android telefonlar için

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 15:07
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri