WhatsApp, sadece Android O için yeni bir özelliği test ediyor!

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

WhatsApp, Android O için geliştirilen özelliği şu an test ediyor. Yeni özellik Beta sürümle mesajlaşmada yıldız özelliğine benzer Pin ile favori yani çok konuşulan kişileri listeye sabitleyecek.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

WhatsApp, yine yeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. Yakında çıkacak yeni bir güncelleme ile sürekli görüştüğümüz kişiler artık sabit listede kalacak.

WhatsApp, çok yakın bir zamanda kullanıcılarına sunacağı yeni özelliğinin denemelerine Android telefonlarda başladı. İşte WhatsApp’ın yeni özelliği;

Whatsaap’ ın yeni sürprizi

Şu günlerde en popüler olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeniliklerine hız kesmeden seri bir şekilde devam ediyor. Beta sürecini çoğunlukla Android platformu üstünden yapan WhatsApp’ın yeni bir özelliğini daha şu sıralar test ettiği ortaya çıktı. Alınan bilgilere göre, WhatsApp’ın yeni çıkacak beta sürümünde mesajlaşmada yer alan yıldız özelliğinin bir benzeri daha konuşmalarda da olacak. Pin adı verilecek olan sistem sayesinde WhatsApp üzerinde en fazla konuştuğunuz ve mesajlaştığınız kişileri listenin başına sabitleme imkanı olacak. Özellikle grup sohbetini daha fazla kullanan kişilerin çoğu yazışmaların alt kısımlara düştüğünden şikayetçiydi. Bu gelecek olan yeni özellik sayesinde sık konuşulanlar olarak nitelendirebileceğiniz Pin özelliği ile yazışmaları listenin başına sabitleyip, daha basit şekilde kullanabileceksiniz.

WhatsApp, sadece Android O için yeni bir özelliği test ediyor!

WhatsApp pin özelliği

WhatsApp’ın bu özelliği şu anda henüz test ettiğini fakat ne zaman iOS ve Android platformları için kullanıcılara sunacağını maalesef bilinmiyor. Ayrıca yeni gelecek olan özellik sayesinde kullanıcılar daha rahat ve kullanışlı bir hale gelen uygulama olan WhatsApp’ı muhtemelen daha fazla kullanıp gruplarda aktif olabilecekler. Yetkililerin yaptığı açıklamada ise henüz deneme aşamasında olan özelliğin hemen sonrasında, diğer ayrı bir özelliğin de yakın aralıklara çıkacağının sinyalini verdi. Fakat bu bilgi dışında hiçbir açıklama yapılmadı. Bu durum da kullanıcıları oldukça merakta bıraktı.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2017, 16:18

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir