WhatsApp videolarını izleme güncellemesi

Andronova
2 Minimum Okuma

Son güncelleme ile artık video linklerini biriyle paylaştığınızda direk WhatsApp' ta açılacak. Sosyal hesaplar olarak gelen videoları WhatsApp' ta izleyebiliyorsunuz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

WhatsApp her geçen gün yeni bir güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Şimdide çok önemli bir yeniliği kullanıcıları ile buluşturdu. WhatsApp Instagram videoları gibi yapılan paylaşımlar artık uygulamadan çıkmadan izlenebilecek. Yani artık bir videoyu sitesinden izlemek zorunda değilsiniz.

Video linki ile izleme dönemi başladı. Yayınladığı son güncelleme ile artık paylaşılan bir video linki üzerinden site açılmadan WhatsApp içerisinde paylaşılan videoyu izleyebileceksiniz. Güzel yanı artık paylaşılan adrese gitmek zorunda kalmayacaksınız.

WhatsApp video izleme dönemi

Düne kadar WhatsApp’ ta her hangi paylaşılan bir video adresine tıkladığınızda direk o bağlantı adresi açılabiliyordu. Şimdi gelen yeni güncelleme ile artık başka adreslere gitmenize gerek kalmıyacak. 

Video linki ile izleme dönemi: Yeni WhatsApp özelliği gerçekten çok güzel olmuş. Artık bazı kullanıcılar kendine bir video arşivi yapabilir. Düşünün YouTube’ da dinlediğiniz bir müziğin videosunu paylaşarak daha sonra dinleyebilirsiniz. Ya da izleyebilirsiniz. Bu hem paylaşanda açılıyor hemde paylaşılan kişinin hesabında.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Videoları direk URL adresi ile izleme tüm site bağlantıları için geçerli. Yani özellikle sadece Facebook, İzlesene, Justin, Dailymotion, Vimeo veya YouTube için geçerli değil. Tabi paylaşılan ve alınan video adreslerine dikkat etmekte fayda var. Virüslü bağlantılar cihaza ve verilere zarar verebilir. 

WhatsApp videolarını izleme güncellemesiWhatsApp video izleme dönemiinternetten video izleme

Yeni güncellemenin bununla sınırlı olmadığını söyleyebiliriz. Artık grup yöneticisi başka yöneticileri grup yöneticiliğinden çıkarabilir veya gruptan çıkarabilir. Aynı zamanda grup bilgisini de kimlerin değiştirebileceğini seçebilir.  


Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 04:08

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir