Wordpress Instagram takip et butonu nasıl eklenir

blank

Wordpress sitesine Instagram takip et nasıl eklenir ve Web sitesine instagram takipçi butonu ekleme nasıl yapılır? Wordpress Instagram paylaş butonu eklentisi ile her şey daha kolay.

teknik destek

Wordpress‘ e Instagram takip et butonu nasıl eklenir? Sitede instagram paylaşma gösterme. Paylaş butonu ekleme adımları ve kodlar!

Wordpress sitenizden Eklentiler / Yeni Ekle bölümüne gidere “Instagram Slider Widget” yazarak eklentiyi sitenize yükleyebilirsiniz. Ya da Wordpress.org adresinden “Instagram Slider Widget” eklentisini sitenize indirebilirsiniz. Wordpress ve Instagram ile ilgili önerdiğimiz destek hattından bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Instagram Slider Widget eklenti özellikleri: Instagram hesabından görüntüleri Wordpress’ e ithal edebilirsiniz. Slider veya Thumbnails ekran görüntüleri, Api Anahtarı kullanıcı profili, resim url, yerel olarak kaydedilmiş görüntüler, url ve özel url bağlantı görüntüleme özelliğine sahip.

Wordpress Instagram takip et butonu

Wordpress Instagram takip et butonu nasıl eklenir

Öneri bazı Instagram için eklentiler: Instagram for WordPress ve Instagram Feed eklentilerini incelemenizi öneririm. 

Wordpress Instagram takip et butonu ekleme nasıl yapılır?

Wordpress Instagram takip et butonu

Wordpress Instagram takip et butonu ekleme nasıl yapılır?

Wordpress takip et butonu ekleme

Instagram paylaş butonu ekleme

Instagram takip et butonu kodu

Önerdiğimiz Instagram Wordpress eklentileri, web sitenizde yüklü bazı eklentiler ile uyumsuz çalışabilir. Yani çakışabilir. Her hangi bir sorunda ya da sitenize erişim sorunu yaşarsanız, FTP’ den wp-content / plugins klasörü içerisinde yer alan eklenti adını değiştirmeniz yeterli. Instagram için yükleyeceğiniz eklenti yükleme hatası alırsa yine Woprdpress.org’ dan ilgili eklentiyi indirip, sıkıştırılmış halini açıp ve FTP’ den wp-content / plugins klasörüne atabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!