Wordpress Instagram takip et butonu nasıl eklenir

Wordpress sitesine Instagram takip et butonu nasıl eklenir? Web sitesine instagram takipçi butonu ekleme nasıl yapılır? Wordpress Instagram eklentisi ve paylaş butonu var mı?

Wordpress Instagram takip et butonu nasıl eklenir
banner192
Wordpress' e Instagram takip et butonu nasıl eklenir? Sitede instagram paylaşma gösterme. Paylaş butonu ekleme adımları ve kodlar!

Wordpress sitenizden Eklentiler / Yeni Ekle bölümüne gidere "Instagram Slider Widget" yazarak eklentiyi sitenize yükleyebilirsiniz. Ya da Wordpress.org adresinden "Instagram Slider Widget" eklentisini sitenize indirebilirsiniz. Wordpress ve Instagram ile ilgili önerdiğimiz destek hattından bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Instagram Slider Widget eklenti özellikleri: Instagram hesabından görüntüleri Wordpress' e ithal edebilirsiniz. Slider veya Thumbnails ekran görüntüleri, Api Anahtarı kullanıcı profili, resim url, yerel olarak kaydedilmiş görüntüler, url ve özel url bağlantı görüntüleme özelliğine sahip.

Wordpress Instagram takip et butonu

Wordpress Instagram takip et butonu nasıl eklenir

facebook müşteri hizmetleri

Wordpress Instagram takip et butonu ekleme nasıl yapılır

Öneri bazı Instagram için eklentiler: Instagram for WordPress ve Instagram Feed eklentilerini incelemenizi öneririm.

Wordpress Instagram takip et butonu ekleme Wordpress Instagram paylaş butonu ekleme Wordpress Instagram paylaş butonu indir Sİteye Instagram paylaş butonu nasıl eklenir

Instagram takip et butonu kodu

Önerdiğimiz Instagram Wordpress eklentileri, web sitenizde yüklü bazı eklentiler ile uyumsuz çalışabilir. Yani çakışabilir. Her hangi bir sorunda ya da sitenize erişim sorunu yaşarsanız, FTP' den wp-content / plugins klasörü içerisinde yer alan eklenti adını değiştirmeniz yeterli. Instagram için yükleyeceğiniz eklenti yükleme hatası alırsa yine Woprdpress.org' dan ilgili eklentiyi indirip, sıkıştırılmış halini açıp ve FTP' den wp-content / plugins klasörüne atabilirsiniz.

YORUM EKLE