Xiaomi katlanabilir telefon görüntüleri

media 5709

Xiaomi katlanabilir telefon görüntüleri sızdırıldı. Çalışırken görüntülenen Xiaomi katlanabilir telefonun videosunu çekenin Xiaomi' e yakın biri olduğu söylenmekte.

teknik destek

Katlanabilir telefonlar, uzun zamandır gündemde yerini korumaya devam ediyor. Flexpai ve Samsung katlanabilir cihazlar için yaptığı çalışmalar diğer cihaz üreticilerininde dikkatini çekmişti. Huawei ve diğer bir üretici Xiaomi’ de bu kervana katılmıştı. Yeni düşen bir video’ da Xiaomi’ nin katlanılır ekranlı telefon modeli çalışır durumda.

Xiaomi katlanabilir ekranlı telefonu E. Blass’ ın resmi Twitter hesabından tanıtıldı. Tanıtıldı derken sızdırıldı. 🙂

Xiaomi katlanabilir telefon görüntüleri

Xiaomi’ nun katlanılabilir telefon videosunda cihazın iki tarafında kavisli ekran ve telefonun arayüzü MIUI 10 olarak görülmekte. Resmi duyurusu yapılmayan cihazın karanlık ortamdaki görüntüleri teknoloji severlerin dikkatini bu yöne çevirdi. Yakın bir zamanda çok sayıda cihaz üreticisinin katlanabilir telefonlarıyla karşılaşacağız.

PhoneArena’ nın iddiasına göre bu görüntüyü sızdıran Xiaomi’ nun yakınında biri olduğu! Kasıtlı mı kasıtsız mı bilinmeyen paylaşım için I. Agarwal, görüntünün yakın birinin gönderdiğini doğruladı.

Xiaomi katlanabilir telefon videosu

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın