Yaani kullanım kampanyası hediye 1 GB internet

blank

Turkcell' den Yaani uygulamasını kullananlara 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için arama motoru uygulamasını telefonunuza yüklemeniz yeterli.

teknik destek

Turkcell‘ in arama motoru Yaani’ yi indiren kullanıcılarına hediye devam ediyor. Hediye geçerliliği Aralık 2018′ e kadar devam etmekte. Aralık ayının son gününe kadar sürecek bu kampanyadan yararlanmadıysanız elinizi çabuk tutunuz.

Yaani uygulamasını telefonlarına indiren faturalı faturasız tüm Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye. Data hediyesi 1 ay için geçerli.

Yaani indirmek için Android telefonlarda Google Play ve iPhone’ lar içinde tabi uyumlu iOS sürümleri içinde App Store kanalıyla indirebilirsiniz.

Hediye internet 2G, 3G ve LTE 4.5G için geçerli. Hızlı internet bitmesin diyenler için 3G bağlantısıyla kullanım yapsın.

Hediye 1 GB internet kullanım şartı

Bu kampanyadaki verilen 1 GB sadece Yaani uygulamasında kullanılmak üzere verilmekte. Yani uygulama dışında kullanımlarda geçerli değil. Ama hediye 1GB kampanya süresince her ay yenilenecektir. Yani bir ayla sınırlı değil.

Turkcell’ in diğer kampanyalarına bakmak için resmi sitesini inceleyiniz.  “Lifebox Prag, Paycell Kart 1TL harcamaya 5 MB hediye, Sürpriz Nokta ve Logitech kampanyaları” devam etmekte.

Yaani kullanım kampanyası hediye 1 GB internethediye 1 GB internet


Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 01:00

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!