Yeni Android Facebook (APK) Uygulaması

blank

Android cep telefonda ve tablette yeni Facebook uygulaması Folio for Facebook yayınlandı. Google Play Store’ den ücretsiz APK dosyasını indir yükle dene. Android facebook uygulaması

Facebook’ a resmi uygulaması için kullanıcılarından çok fazla şikayet gelmesiyle, yakın bir zamanda uygulama için yeni bir çalışma olabileceği Facebook tarafından bildirilmişti.

Facebook uygulamasında görülen aşırı donanım tüketimi ve hızlı şarj tüketim sorunu, Creative Labs’ ı harekete geçirerek donanımı yormayan, hızlı çalışan ve pil tüketiminde minimum güç tüketen bir uygulama yayınladı.

Android cihazlar için yeni Facebook uygulamasıFolio for Facebook‘ u ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamada performansın yanı sıra çok çeşitli tasarımları ile 41 adet temadan oluşması. Kullanılan materyal tasarımda, uygulamaya bir başka hava katmış görülüyor.

Facebook, resmi uygulaması için çıkardığı bazı güncellemelere rağmen hala bazı Android cihazlarda yavaş çalışmaya veya donmaya neden olabiliyor.

Facebook, Android uygulaması için aldığı şikayetlerden dolayı alternatif olarak çıkardığı Facebook Lite uygulaması kullanıcıları hayliyle memnun etmişti. Bu uygulamanın özelliği, hem performans açısından hemde internet kota yönünden olumlu bir çalışma olması.

Folio for Facebook uygulamasını, indirip deneyen kullanıcıların yorumları şimdiden merak konusu oldu. Sizde eğer bu uygulamayı denediyseniz, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yeni Android Facebook Uygulaması

Android cep telefonda ve tablette yeni Facebook uygulaması Folio for Facebook yayınlandı. Google Play Store' den ücretsiz APK dosyasını indir yükle dene.

android facebook uygulaması,facebook android uygulaması indir,facebook apk indir,facebook android uygulaması 2016,cep telefona facebook indirme,facebook nasıl yüklenir,facebook nasıl indirilir,folio for facebook

android facebook uygulaması,facebook android uygulaması indir,facebook apk indir,facebook android uygulaması 2016,cep telefona facebook indirme,facebook nasıl yüklenir,facebook nasıl indirilir,folio for facebook

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!