Instagram Fotoğraf Yükleyemiyorum Resim Yüklenmiyor

Instagram fotoğraf yükleyemiyorum sorun nedir? Instagramda fotoğraf resim yüklenmiyor hata alıyorum. Hesabımdan fotoğraf atamıyorum paylaşamıyorum. Android Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7, HTC, LG G2 G3 G4 G5, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 ve iPhone 4s 5s 6s SE

Instagram Fotoğraf Yükleyemiyorum Resim Yüklenmiyor
banner192

Instagram uygulamasından fotoğraf gönderilemiyorsa, ya da ulaşmıyorsa bu yazımızı inceleyiniz. Hatanın nedenini analiz etmeden farklı işlemler yapmayın. Başka cihazdan da deneyin.

Instagram hesabımdan fotoğraf yüklenmiyor. Yada yüklediğim fotoğraf biraz sonra kayboluyor. Instagram uygulamasını kaldırıp tekrar yükledim. Şebeke ayarlarını sıfırladım. Güncellemeleri yaptım sorun yine aynı. Intagram' a sorun bildirimi yaptım ama dönüş yapan olmadı. Çözümü nedir?

Instagram' a fotoğraf yükleyemiyorum. Fotoğraf yüklerken sorun yaşıyorsanız yada hata alıyorsanız. Alternatif internet bağlantısını deneyiniz. Wi-Fi veya mobil veri bağlantısı ile deneyebilirsiniz. Tabi farklı yerden. Şunu da hatırlatayım 3G, 4.5G veya ADSL Wi-Fi sinyal yetersizliğinden dolayı yükleniyormuş gibi görülebilir.

facebook müşteri hizmetleri

Bazen mobil operatörlerinde (Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom Avea) mobil veri kullanımı belli bir tüketime veya bitim süresine göre internette yükleme veya download hızında düşüş olabiliyor.

Farklı yerlerden ve farklı cihazlardan Instagram hesabınıza resim yüklemeye çalıştığınızda sorun devam ediyorsa, Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. Yada önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Instagram fotoğraf yükleyemiyorum

Instagram profilinize gidiniz. Sağ üstte bulunan simgeye veya sayfanın alt tarafında yer alan "Sorun Bildir" seçeneğine dokununuz. Sorunu detaylı yazıp başvuru yapınız. Instagram başvurularında yoğunluğa göre geri dönüşler yapılmayabiliyor. Alternatif olarak Instagram başvuru adresi help.instagram.com/contact/151081798582137 buradan. Instagram fotoğraf yükleyemiyorum çözümü nedir

Sitemizde instagram destek hattı başlıklı konu içerisinde iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe
Ayşe - 1 yıl Önce

İnstagramda görüntü yok

cey
cey - 2 yıl Önce

sorun çözüldümü? aynı sorun bendede var yüklediğim foto 1snde siliniyor. geçici mi kalıcı mı sorun anlamadım, herşeyi denedim ama olmuyor.

@cey - 2 yıl Önce

Bu sorun genelde internet bağlantısı ile alakalı oluyor. Nadirde olsa Facebook kaynaklı geçici sorun olabiliyor. Alternatif olarak farklı bir cihaz veya bilgisayardan Facebook' a giriş yapıp deneyiniz. Sorun devam ediyorsa yukarıda başvuru adresi verdim oradan başvuru yapabilirsiniz. Eğer sorun çözüldüyse DNS değişikliği yapıp deneyiniz.

salih
salih - 1 yıl Önce

Bendede aynı sıkı var her yolu denedim ama bi sonuç alamadım ne yapacam bilmiyorum

Mehmet Ali Çelik
Mehmet Ali Çelik - 1 yıl Önce

Eğer turk telekomluysaniz güvenlik profilleri etkinse girmiyor olabilir.

Kader
Kader - 7 ay Önce

İnstagramda fotoğraf veya hikaye paylaşamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Meryem
Meryem - 7 ay Önce

Instagramda fotoğraf paylasamiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Ayşe
Ayşe - 6 ay Önce

Instagramda fotograf video veya hikaye paylasamiyorum. Butonun uzerine tıkladıgımda telefonum donuyor ve ardindan ınstgram dondu diye bildirim geliyor. Yardimci olursaniz sevinirim...

Video paylaşma da donma sorunu
Video paylaşma da donma sorunu @Ayşe - 6 ay Önce

Farklı bir hesapta denediniz mi? Telefonu formatlayıp denediniz mi?

Dilmen
Dilmen - 5 ay Önce

İnstagramda fotoğraflar yüklenmiyor

Sevim
Sevim - 5 ay Önce

İstegra fotoğraf vidyo paylaşmayın yardımcı olursanız sevinirim

Meral
Meral - 4 ay Önce

Görüntü yüklenmiyor ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim

Ayşegül
Ayşegül - 2 ay Önce

Instagram yuklenemedi tekrar denemek icin dokunun diyor ama hiçbir sekilde acilmiyor ve yükleme olmuyor kullanamiyorum. Sorun nedir anlamadim

Instagram yüklenemedi tekrar denemek için dokunun hatası
Instagram yüklenemedi tekrar denemek için dokunun hatası @Ayşegül - 2 ay Önce

Uygulama telefona yüklenemiyor ise uyumsuzluk olabilir. Ya da telefonun dahili depolama alanında yeterli yer olmadığından. Eğer uygulama yüklü ama çalışmıyorsa yine yeterli alanı kontrol edin. Sorun yoksa telefon Android ise uygulamalara gidip instagram' a girip güncellemeleri kaldır yapınız.

Akif
Akif - 2 ay Önce

Bende yükledikten 1 saniye sonra siliniyor sebebini anlamış değilim. 1 haftadır falan böyle.

Fotoğraf yükledikten sonra siliniyor sorunu
Fotoğraf yükledikten sonra siliniyor sorunu @Akif - 2 ay Önce

Bilgisayardan veya telefonun web tarayıcı üzerinden denediniz mi?