Cep telefonuma gelen bildirim mesajlarını nasıl engellerim?

facebook müşteri hizmetleri

Türk Telekom (Avea) kampanya SMS mesajları engelleme. Cep telefonuma gelen bildirim mesajlarını nasıl engellerim? Firmalardan gelen mesajları engelleme.

Cep telefonuma gelen bildirim mesajlarını nasıl engellerim?

banner192
Cep telefonuma şirketlerden gelen bildirim mesajlarını nasıl engellerim? Telefonuma firmalardan gelen mesajları SMS nasıl engellerim? Firmalardan gelen mesajları engelleme nasıl yapılır? Telefona gelen mesajları nasıl engellerim? Kampanya mesajları nasıl engellenir? Kampanya mesajlarını engelleme. Kampanya SMS engelleme programı uygulaması var mı? Kampanya mesajlarını iptal etme. Telefonuma gelen tanıtım mesajlarını engelleme resimli anlatım.

Hemen hemen cep telefonu kullanan kullanıcılarının çoğunun rahatsız olduğu meselelerden biri olan bilgilendirme mesajları, aslında kolay yoldan engellenebilir. Bazen gelen bildirimleri SMS atarak abonelikten çık veya bildirim almak istemiyorum şeklinde işlem yapsanız dahi, çoğunlukla tekrar SMS gelmeye devam ediyor. 
 

Cep telefonuma gelen bildirim mesajlarını nasıl engellerim?


Peki kolay yoldan bildirim SMS' leri nasıl engellenir? ​Türk Telekom' dan (Avea) gelen bildirim SMS' leri ve firma / şirketlerden gelen bildirim mesajlarını kolay yoldan engelleyebilirsiniz. Detaylar haberimizde...


İster avea.com.tr, ister turktelekom.com.tr adreslerine giderek "Online İşlemler" seçeneğine tıklayınız.
 
Cep telefonuma gelen bildirim mesajlarını nasıl engellerim?
 
Açılan sayfaya cep telefefon numaranızı başında 0 olmadan yazınız. Alt tarafına online işlemler şifrenizi yazınız. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız veya unuttunuz ise telefonunuzdan arama yapar gibi *952# yazıp arama tuşuna basınız. Telefonunuza online giriş şifreniz gelecek.
 
Cep telefonuma gelen mesajlarını nasıl engellerim?
 

Cep telefonuma gelen bildirim sms mesajlarını engellemeAçılan pencereden "Hat İşlemlerim" bölümüne tıklayıp, "Bilgilendirme Mesajları" seçeneğine giriş yapınız.

kampanya mesajlarını engelleme
telefonuma gelen kampanya sms engelleme

Açılan bölümde üst tarafta yer alan "Diğer Firmalardan Gönderilen Kısa Mesajlar" seçeneğine giriniz.

mesaj engelleme türk telekom

İster tek tek ister birden çok firmayı seçip onaylayabilirsiniz.

türk telekom bildirimleri engelleme
 
Birden çok firmadan gelen bilgilendirme mesajlarını engelleme istiyorsanız, klavyeden "CTRL" tuşuna basılı tutup, mause ile teker teker seçip yada "CTRL" sonra A tuşuna basarak hepsini seçip, aşağıda yer alan ok butonuna tıklayınız. (ok simgesi aşağı doğru olan)
 

türk telekom kampanya sms engelleme


 
Engelleme yapılacak firmalar seçildikten sonra aşağıda yer alan "Güncelle" yazısını tıklamanız yeterli olacak. Ama bu işlemleri yaparken biraz sizi bekletecek. Sanki bilgisayar donmuş gibi olacak. Her hangi bir işlem yapmadan sabırla beklemeniz gerekiyor.
 

türk telekom kampanya mesajlarını iptal etme
 

Cep telefonuma gelen bildirim mesajlarını nasıl engellerim resimli anlatım

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×