4.5G Sim Kart Algılanmadı Sim Kart Takılı Değil Hatası

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Avea) 4.5G sim kart algılanmadı cihaz yeniden başlatılacak sorun nedir? Sim kartı değiştirdim çalışmıyor. 4.5G şebeke sorunu çözümü nedir? 4.5G internet bağlantım gidiyor. 4.5G mobil veri bağlantısı simgesi görünmüyor i

4.5G Sim Kart Algılanmadı Sim Kart Takılı Değil Hatası
banner192
Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Avea) 4.5G sim kart algılanmadı cihaz yeniden başlatılacak sorun nedir? Sim kartı değiştirdim çalışmıyor. 4.5G şebeke sorunu çözümü nedir? 4.5G internet bağlantım gidiyor. 4.5G mobil veri bağlantısı simgesi görünmüyor internet' e bağlanamıyorum? 4.5G sim kart algılanmadı sim kart takılı değil hatası! 4G sim kart uyumsuzluk sorunu! 4.5G uyumlu sim kart aldım yani sim kartı değiştirdim. Cep telefonum 4.5G uyumlu ve kontrol ettim 4.5G' yi destekliyor. Ama sim kart algılanmadı cihaz yeniden başlatılacak yada sim kart takılı değil hatası alıyorum. Bu hata arar ara ekrana gelmekte Bunun dışında internet bağlantım gidiyor. Mobil veri bağlantısı simgesi görünmüyor. Yukarıdaki gibi bir şikayetiniz varsa, aldığınız sim kartta sorun var. 4.5G ile mobil operatörler Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Avea) çıkardıkları sim kartların bazılarında cihazlarla uyumsuz çalışmakta. Sorunun çözümü için operatörlerin çalışmaları devam ediyor. Bu sorun bazı cihazlarda çıkıyor. Eğer sorun yaşıyorsanız, operatörünüzü arayarak şikayet kaydı açtırıp yeni sim kart talep ediniz. Uyarı: 4.5G sim kart değişikliği yaptıktan sonra 72 saat bankalardan ve sms doğrulama gibi uygulamalardan yararlanamayacaksınız. Yani örnek internet bankacılığa girişte gönderilen güvenlik kodu ulaşmayacak. Güvenlik nedeniyle bu şekilde bir uygulama yapılmaktadır. Bu tüm sim kartlar için geçerli.

4.5G sim kart algılanmadı sim kart takılı değil hatası

4.5G sim kart sorunu turkcell vodafone avea Sim kartınız 4.5G’ ye uyumlu mu4.5G uyumlu Samsung cep telefon modelleri4.5G hızını destekleyen ve desteklemeyen telefon modelleri ve 4.5G internet veri kullanım hesaplama sorgulaması haberlerimize baktınız mı? 4.5G teknolojisi yarın Türkiye genelinde hizmette başlanacak. Tabi malum her yeni teknolojide oturana kadar bazı sorunlarla karşılaşılabiliyor. Şuan hizmet başlamadan sim kart sorunu var. Tahmini buna bağlı ara ara bağlantı sorunları da meydana gelebilir. Eğer internet bağlantınız kopuyor yada bağlantı yapamıyorsanız, 3G internet bağlantısına geçip denemeniz önerilir. 4.5G ile ilgili tüm sorunlar için 11870 destek hattını arayabilirsiniz.

4.5G sim kart algılanmadı sim kart takılı değil hatası 4.5G şebeke sorunu

4.5G sim kart algılanmadı sim kart takılı değil ne demek Bazı cep telefonu modellerinde sadece 4G desteği bulunmaktadır. 4G uyumlu telefonlar, 4.5G internet hızını alamayacaklar. Ama 3G internet hızına göre çok ama çok daha iyi bir hıza sahip olacaklar. 4G uyumlu cihaz sahipleri eğer 4.5G' den dolayı cihazınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, 4.5G teknolojisi tam oturana kadar değiştirmemeniz önerilir.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tugba Keser
Tugba Keser - 1 hafta Önce

simkar desteklenmiyor diyor ayarlara girdim sifreyi girdim takdirde sim kartim acilmiyor

fennur
fennur - 10 ay Önce

cok güzel

cemilcan
cemilcan - 1 yıl Önce

ayni sorunu bende yaşıyorum nasıl olacak ?