Altın Renkli Telefonlar Artıyor Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Altın Renkli Telefonlar Artıyor Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz?

teknik destek

Apple’ın iPhone 5S ile birlikte hayatımıza soktuğu “Gold” rengi öylesine popüler oldu ki Gold renginin de üstüne çıkılarak saf altından telefonlar üretildi. Gold rengi kimileri için gösteriş meraklılığı kimileri içinse prestij göstergesi olarak lanse edilmekte. Amiral gemisi telefonlarda Gold renginin kullanılmasına sizin yorumunuz nedir bunu oldukça merak etmekteyiz.

Aşağıdaki fotoğrafta 24 ayar altından yapılmış HTC One telefonu görebilirsiniz. Galaxy S5 ve HTC One M8’in de Gold rengine sahip telefonlar üreteceği gelen bilgiler arasında. Birde geçtiğimiz gün haberini yaptığımız Lenovo’nun Golden Warrior telefonu var. Bu telefonda özellikle 130 dolarlık fiyatıyla dikkat çekmekte. Firmalar Gold rengin lansmanı için neden bekliyorlar bunu da anlamak mümkün değil.

Gold renge sahip Galaxy S5 uzun zamandır söylenmekte fakat telefon piyasaya siyah ve beyaz renkler ile sunuldu. Gold renginde Galaxy S5in ne zaman geleceği ise şimdilik belirsiz.

gold_htc_one_1_2

Haberin başlığındaki fotoğrafta ise bu yıl çıkması muhtemel Gold renkli telefonlar ile iPhone 5S Gold görmekteyiz. Bu telefonlardan hangisi “Gold” renge daha çok yakışmış yorumlarınız ile katkı verirseniz seviniriz. Yorumlarınız sadece bizler için değil üreticilerde bu yorumlara oldukça önem vermekte. Bundan dolayıda yorumlarınız hem üreticileri hemde bizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

Lenovo-Golden-Warrior-S8

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!