Android 5.0 LRX21T Yapı Numarasıyla Nexus 4 İçin Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android 5.0’ın çıkmasıyla birlikte kendi cihazlarına gelmesini bekleyen bir çok kitle arasında birileri var ki, en çok onlar seviniyorlar her halde. Bu haberimiz de onlar için. Yeni Android 5.0 Lollipop, LRX21T yapı numarasıyla Nexus 4 kullanıcıları için ayrılmış durumda.

Andronova

Buna göre Nexus 4 kullanıcıları çok yakında Lolipop güncellemesini alacaklar. Google’dan Sascha Prüter kendi Google+ hesabında yayınladığı bu bilgilerin yanı sıra; “Şimdi Nexus 4 zamanı. Hedefimiz bir çok cihaza ulaşmak. Ne kadar kısa süre olduğunu net bir şekilde söyleyemem. Fabrika imajlarını hazırlamak biraz zaman alabiliyor.” şeklinde açıklamalarıyla Nexus 4 kullanıcılarını sevindirdi.

Google, yeni Android’iyle birlikte güncellemeler konusunda ciddi adımlar atıyor ve bunu çok daha geniş cihaz kitleleri için gerçekleştiriyor. iPhone’ların eski versiyonlarının bile son iOS versiyonunu alıyor olması, Google’ın bu politikasındaki sebep olabilir.

Nexus 4 kullanıcısı mısınız? Umarız, bu “çok yakında” sizin için gerçekten de “çok yakında” olur.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.