Android 6.0 Marshmallow’da Bulunan Google Asistan Launcher APK Yayınlandı!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Google’ın iki gün önce resmi olarak yayınladığı yeni Android 6.0 SDK, bahçesine diktiği yeni Android Marshmallow heykeli ve Andorid M Geliştirici Önizleme 3 (developer preview 3) sürümüyle, yeni Android 6.0 artık çok daha yakın bir hale geldi.

Sponsorlu reklam

Sonbaharda yayınlanması beklenen Andorid 6.0 Marshmallow sürümünü ilk olarak Nexus cihazları alacakken, şimdi final sürümü öncesi yayınlanan 3’üncü beta sürümünün içinde yer alan Google Asistan Launcher (Google Now Launcher) apk dosyası indirilmeye sunuldu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
google-asistan-launcher

Daha önce sizler için yayınladığımız “Google Asistan Launcher İle Android Telefonunuz Nefes Alacak” başlıklı video incelememizi izlemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Android 6.0 Marshmallow duvar kağıtlarına da haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu reklam

Şimdi Android 6.0 Marshmallow deneyimini kısmen de olsa yaşayabilmeniz için yayınlanan Google Asistan Launcher 1.2 apk dosyasını indirmek için güvenli siteleri tercih edin.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak