Android 6.0 Marshmallow’da Bulunan Google Asistan Launcher APK Yayınlandı!

blank

Google’ın iki gün önce resmi olarak yayınladığı yeni Android 6.0 SDK, bahçesine diktiği yeni Android Marshmallow heykeli ve Andorid M Geliştirici Önizleme 3 (developer preview 3) sürümüyle, yeni Android 6.0 artık çok daha yakın bir hale geldi.

teknik destek

Sonbaharda yayınlanması beklenen Andorid 6.0 Marshmallow sürümünü ilk olarak Nexus cihazları alacakken, şimdi final sürümü öncesi yayınlanan 3’üncü beta sürümünün içinde yer alan Google Asistan Launcher (Google Now Launcher) apk dosyası indirilmeye sunuldu.

google-asistan-launcher

Daha önce sizler için yayınladığımız “Google Asistan Launcher İle Android Telefonunuz Nefes Alacak” başlıklı video incelememizi izlemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Android 6.0 Marshmallow duvar kağıtlarına da haberimizden ulaşabilirsiniz.

Şimdi Android 6.0 Marshmallow deneyimini kısmen de olsa yaşayabilmeniz için yayınlanan Google Asistan Launcher 1.2 apk dosyasını indirmek için güvenli siteleri tercih edin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!