Android' de MMORPG oyunları ne demek

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

MMORPG oyunlar nedir diye merak eden oyuncular için ufak bir açıklamamız olacak. Birde haberimizde popüler Android oyunlarından bazılarını örnek olarak yer verdik.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

MMORPG, güçlü donanım isteyen oyunlar için kullanılan terim olarak bilinmekte. Güçlü donanımlı cihazların çıkmasıyla daha grafiksel oyunlar telefonlara ulaştı. Performansı yüksek modellerin rekabeti doğal olarak mobil oyun pazarını da etkiledi. Ara ara güçlü cihazlar için öneri oyun listeleri çok sayıda oyun sitesinde ve teknoloji bloglarında görebilirsiniz. Bizde öneri olarak az da olsa ufak bir liste yaptık.

Adventure Quest 3D, oyun karakterinizi oluşturup direk oynayabiliyorsunuz. Alınan görevlerle düşmanı ortadan kaldırdığınızda verilen ödül puanı ile yine karakter güçlendirme ve bir dizi imkan sunuluyor. Bu yılın en tercih edilen Android oyunlar arasındadır. 

Ünlü yapımcılardan 101XP tarafından çıkarılan Era Of Legends ile ejderha, klanlar ve zindanların yer aldığı çeşitli içerikler bulunan ücretsiz indirebileceğiniz bir oyun. Uzmanlık alanlarında sekiz ayrı yere sahip bir savaş sisteminde iyi bir başarı elde etmiş.

Aurcus Online, basit bir oyun yapısına sahip olan ama derin konsepte sahip olduğunu belirtebiliriz. Çok popüler olmayan ama yine de önemli oyunlar arasında bulunduğunu belirtelim. Oyun karakterini istediğiniz gibi donatabilirsiniz. Alınan görevlerden sonra elde edilen puanlarla, karakteri daha iyi donanımlı bir hale kavuşturabiliyorsunuz.

Black Desert Mobile, en popüler oyunlar arasında bulunmakta. Şiddetli savaşlara girerek başarı elde emeniz için önemli mücadele vermeniz gerekiyor. Oyundaki hayvanların evcileştirilmesi ve balıkçılıkla uğraşma gibi hikayelerle karşılaşacaksınız. Oyunda 5 ayrı sınıflama yer alıyor ve görevleri tamamladığınızda çok daha iyi konuma gelebiliyorsunuz. 

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Mobile Royale, şehrinizi geliştirmek için klanlarla ticaret yaparak elde ettiğiniz gelirlerle ordu kurmanızı sağlıyorsunuz. İstediğiniz loncaya katılıp ittifak kurabiliyorsunuz. 3 Boyutlu önemli grafiklerle karşılaşacağınız çok güzel efektlerinde olduğu önemli bir oyun. Tüm oyuncular aynı serverda yer alıyor.

Bazı oyunlarda gereksinim olarak cihaz yazılımı olarak sürüm 4.1 ve üstü istenilmekte. Tabi bu her oyunun kendi gereksinimi olarak değişmekte. Ama çoğunlukla bu sürüme sahip bir modelle oyun oynamak çok zor olacak. En azından bu tip oyunlarla bu iş çok zor olabilir. Donmalar, kasılmalar ve oyundan atmalar gibi. Büyük ihtimal oyundan atıyor gibi şikayetlerle karşılaşabiliriz. 

Android' de MMORPG oyunları ne demek


Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 01:40

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir