Android Galaxy S5 telefonum kapandı açılmıyor sorunu

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Cep telefonum açılmıyor. Android Galaxy S5 telefonum kendiliğinden kapandı daha sonra açılmadı. Ne yapmalıyım? Android 6.0 / Android 7.0 ROM atma.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung firmasının amiral gemisi olan galaxy s serilerinden biri olan galaxy s5 modelinde yaşanan bir sorunu bu haberimizde anlatacağız. Galaxy s5 modeli halen telefoncuların vitrinlerinde bulunan ve sıfır satılan bir modeldir. Bu cihazı kullanılan bir çok kişi ülkemizde bulunmaktadır. Bundan dolayı forum sitelerine baktığınızda bu telefon modelini kullanan bir çok kişinin bu haberimizde bahsedeceğimiz hatayı aldığını göreceksiniz.

Telefonunuzun kendiliğinden kapanması ve bir daha açılmaması durumunda neler yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.  

Galaxy S5 modeli kendiliğinden kapanması durduk yere olan bir durum değildir. Bunun bir kaç sebebi olabilir. İlk akla gelen böyle durumlarda bataryadır. Telefonunuzun batarya pil ömrünün kullanım süresinin dolmuş olabileceğini düşünebilirsiniz. Bu düşünceniz haklı bir düşüncedir. Eğer aşağıdaki işlemleri yaptığınız halde telefonunuzda herhangi bir hareketlilik bulunmuyorsa bataryanızı değiştiriniz. Tabiki farklı bir donanımsal sorunu yoksa…

Android Galaxy S5 telefonum kapandı açılmıyor

Android Galaxy S5 telefonum kapandı açılmıyor sorunu

Telefonunuz kapanırken system download enabled,  dont turn off gibi yazılar gördü iseni bunlardan sonra telefonunuz açılmadı ise telefonunuzun yazılımında bir sorun bulunmaktadır. Bu durumda galaxy S5 telefonunuza sıfırdan stock rom kurmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Yapmanzı gereken telefonunuz download moda alarak usb kablosu ile bilgisayara kurduğunuz odin yazılımı aracılığı ile resmi rom kurulumu yapabilirsiniz. Stock rom dosyasını sammobile sitesinden veya google da arattığınızda farklı sitelerde bulabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2017, 14:38

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir