Android O için kullanılan arayüz Pixel Launcher APK indir

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google' nin yeni işletim sistemi Android O' da kullanılan arayüz, Android 6.0 ve Android 7.0 gibi sürümler için indirmeye açıldı. Pixel Launcher APK nasıl yüklenir?

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Google’ nın kısa süre önce test sürümünü yayınladığı Android O işletim sisteminin arayüzünde kullanılan yeni Pixel Launcher, artık Android 6.0 ve Android 7.0  sürümleri için indirmeye açıldı.

Android O sürümü şuan Nexus ve Pixel cihazlar için yayınlandı. Yeni işletim sisteminde kullanılan arayüz çok sayıda Android telefonlar için kullanılır durumda. Çıkarılan arayüz XDA tarafından apk derlemesidir.

Sizde Android O sürümü gelmeden yeni arayüze kavuşmak istiyorsanız, aşağıdaki Pixel Launcher APK indirme adresini ziyaret edebilirsiniz.

Android O arayüzü Pixel Launcher indir yükle

Android O arayüzü Pixel Launcher indir yükle

Android O arayüzü Pixel Launcher nasıl yüklenir

Geliştiricinin hazırladığı apk dosyasının Android O Önizleme 1 (versiyon numarası O-3743572) sürümünden aldığı için en son Pixel Launcher sürümü olduğunu söyleyelim. Öncelikle aşağıdaki bağlantıdan apk dosyasını

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Pixel Launcher apk dosya indirme adresi: apkmirror.com/apk/google-inc/pixel-launcher/pixel-launcher-o-3743572-release/pixel-launcher-o-3743572-android-apk-download/#file

Yukarıdaki adresten dosyayı indirdikten sonra Ayarlar / Diğer kaynaklardan apk dosyasını yüklemek için aktif ediniz. Sonrasında varsayılan sistem uygulaması olarak belirlenmesi yeterli.

Konu için detaylara XDA forumundaki adresi forum.xda-developers.com/android/apps-games/backport-pixel-launcher-o-3743572-t3578163′ dan ulaşabilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir