Android Oyunları Bilgisayara indirme Oynama

Andronova
Yazar Andronova 3 Minimum Okuma

Android cep telefonda ve tablette oynan oyunları Windows bilgisayarda oynanır mı? Windows 10′ da Android oyunları indirme oynama için örnek bir yazılım göstermek istedik.

Ad imageAd image

Teknolojinin gelişmesi ve internetin oldukça yaygınlaşması ile birlikte, cep telefonları da o kadar yaygınlaştı ve o kadar işlevsel özellikler kazandılar ki hayatımızın her bölümüne girip etki etmeye, her derdimize derman olmaya başladır. Üstelik son 2-3 yıldır da akıllı olarak çıktılar karşımıza. Günlük hayatımızı öylesine rahatlattılar, öylesine pratik çözüm önerileri sundular ki bizlere, akıllı telefonlar sayesinde kendimize daha çok zaman ayırabilmeye başladık. Artık çok daha fazla boş zamanlar kalmıştı bizlere.

Boş zaman dedik ama çok da inanmayın. Android telefonlar onu da aldılar elimizden. Sürekli oynar olduk. Çarşıda, pazarda, gezmede, orda, burada… Kim daha çok seviye atlamış, kim rekor kırmış, kategorinin en iyisi kim deyip eş, dost ve akrabalarımızla yarışır olduk. Olduk olmayı da sınırı öyle bir aştık ki artık o da kesmemeye başladı. Buna bir formül bulunmalıydı, bu kadar eğlenceli Anroid oyunlar masa üstüne de inmeli ve evde de hoş vakit geçirebilmeliydik. E tabi bunu biz düşündüysek elbet aynı fikirde olan program yapımcıları da olmalıydı. Ve yaptılar…
Android oyunları bilgisayara indirme ve oynama 2016

Peki, nasıl yapacağız bu Android oyunları bilgisayar indirme ve oynama işini?

BlueStacks denilen bir programdan bahsedeceğiz sizlere. Tam da bize göre, android oyunları bilgisayarda oynamak isteyenler için tasarlanmış. Öncelikle söyleyelim, program Microsoft Windows işletim sistemi altyapılı. Program, android uygulamalarla çalışmak ve android oyunları oynayabilmek için geliştirilmiş çok iyi bir yazılım. Kurulumu oldukça kolay olup her seviyedeki Windows kullanıcısı tarafından kurulumu kolaylıkla yapılabilmektedir. Kurulumdaki tek sorun biraz fazla uzun sürmesi. Kurulum sırasında bilgisayarınızın kilitlendiğini bile düşünebilirsiniz. Biraz bekleyip kurulumun bitmesiyle beraber program otomatik olarak devreye girecektir. Ve klasik android ara yüzü karşımızda.

Ad imageAd image

Android oyunları Windows bilgisayarda indirme ve oynama

Ve tamam. Her şey hazırdır. Öncelikle yapmamız gereken şey kullanıcı adı ve parolamızla beraber Gmail hesabımıza girerek Play Store den BlueStarks programını kullanarak dilediğimiz anroid oyunları ve uygulamaları indirmek. Ancak unutmayınız bazı istemlerde Microsfot.net Framework olmadan BlueStacks yazılımı kurulamamaktadır. BlueStacks Programının bilgisayarı yavaşlatma yani kullanıcı tabiri ile bilgisayarı kasma huyu vardır ki bunu da çözümü kolay. Programın kullandığı ram’ i iki katına çıkarmanız yeterli.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe