PUBG Mobile yeni hesap açma Facebook Twitter

blank

PUBG Mobile hesap açma Facebook, Twitter, e-posta ve telefon numarasıyla nasıl yapılır aramalarına Android ya da iPhone üzerinden açılış seçenekleriyle anlattık.

teknik destek

PUBG Mobile, Android, iPhone, PS (Playstation), Xbox ve bilgisayar sürümleriyle dünya genelinde büyük bir oyuncu ağına sahip. Düşünün oyun oynarken alınan ekran videosu bile milyon izleyici sayısına ulaşıyor. Küçükten büyüğe her kesimde insanın neredeyse her gün oynadığı bu oyunun saltanatı bakalım ne kadar sürecek?

PUBG’ de çıkan son bazı hataların kaynağı olarak çıkarılan yeni güncelleme işaret edilmesiyle geliştiricisinden açıklama geldi. Her şeyin farkında olduklarını ve gerekli çalışmaların sürdüğünü duyurdular.

Oyunculardan yapılan yorumlara baktığımızda her hangi bir araca binerken ya da inerken donmaların olduğu, siyah ekranla karşılaşıldığı, başa attığı ve zaman zaman ağır hareket edildiğinden bahsediliyor. Özellikle donanımı düşük ya da orta seviyede olan telefonlarda bu sorun daha aşırı görülmekte. 

Gelelim yazımızın konusuna PUBG Mobile hesap açma nasıl yapılır ve önemli kısa yollarla açılışı nasıl yapılacağını resimlerle göstereceğiz.

Bilgisayardan Pubg kayıt olmak için accounts.pubg.com/register ziyaret edelim. Telefondan ise aşağıdakilerle devam edin.

PUBG Mobile hesap açma yöntemleri

Oyun telefon veya cihaza göre resmi uygulama indirme mağazasından indirilip yüklendikten sonra sırasıyla aşağıdakilerle devam ediniz. Telefonda yeteri kadar yer olmaması halinde aynı zamanda oyunda da az da olsa aksaklıklar çıkabilir. Yani cihazda her zaman belli bir miktarda yerin olması gerekiyor.

Sosyal ağlarla giriş yapmak isteyenler bu seçeneğe dokunduğunda açık olan sosyal hesaptan onay isteyecek. Onayla birlikte direk oyuna giriş yapılacak. Kullanıcı bilgisi size sunulacaktır.

PUBG ilk girişte Facebook ile bağlanma ve Twitter ile bağlanma ön plana çıkmakta. Burada birde “More” butonu bulunmakta. Ayrıyeten mail ve telefon ile giriş yapmak için seçenek sunulmakta. Hadi Pubg yeni hesap açma nasıl yapılır sıralamayı inceleyelim.

PUBG Mobile yeni hesap açma Facebook Twitter

PUBG Mobile yeni hesap açma

  1. Okudum kabul ediyorum butonlarına dokunun.
  2. Facebook seçildiyse “Facebook uygulamasıyla giriş yap”
  3. Twitter ise “Twitter uygulamasıyla giriş yap”
  4. Alternatif “Telefon  ya da e-posta adresiyle giriş yap”
  5. More tıklandıysa “Game center” üzerinden erişim yapma.
  6. Son olarak “Guast” yani misafir oturumu olarak seçebilirsiniz. Guast ile devam edildiğinde oyunda ilerlediğinizde her hangi bir sorunda çıkış yapıldığında sizi tekrardan oyunun ilk seviyesine atmakta.

PUBG Mobile facebook ile hesap açmaPUBG Mobile guast ile girmePUBG Mobile yeni hesap açma

  • Game center seçilirse cihazdan onay alınıyor. iPhone’ da Apple hesabıyla onay verilerek direk oyunun açılması sağlanılıyor.
  • Sosyal butonlarla giriş yapıldıysa pubg hesap açma işlemi bu sosyal hesaba bağlanıyor. Profil bunla oluşmakta. Örnek ileride Facebook ile pubg bağlantısını keserseniz yani bağlantı kaldırılırsa veya Facebook kapatılırsa o zaman oyuna giremeyebilirsiniz.
  • Telefon numarası ya da mail seçilirse bunlara erişimizin olduğu sürece oyunda sorun yaşamazsınız. Yani pubg e-posta ile açma işlemi yapıldıysa her zaman mail hesabınıza erişiminiz olması gerekir. Yarın “şifremi unuttum” gibi durumla karşılaşmamak için bunlara dikkat ediniz.
  • Game center tek başına yeterli olmayabilir. Apple kimliği ile giriş sağlıyor. Yani alternatif iyi olur.

ÖNEMLİ: PUBG hesap açma sırasında kesinlikle birden fazla doğrulama yöntemine başvurunuz. Örnek hem e-posta hem de sosyal hesap kullanılabilir. Ya da telefon seçeneği…

Yazımızla ‘PUBG Mobile facebook ile hesap açma‘, ‘Twitter ile ve PUBG Mobile guast ile girme‘ konusuna değindik. Pubg iletişim yazımızı inceleyebilir ve aynı zamanda sorularınızı da bekliyoruz…

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!