Android' te silinen oyunları ve uygulamaları geri getirme

Andronova
2 Minimum Okuma

Android telefondan silinen oyunları geri getirme veya tablette silinen oyunları ve uygulamaları geri almak için neler yapılabilir paylaştığımız yazımızda program denenebilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android cep telefonda ve Android tablette silinen oyun ve uygulamaları geri getirme nasıl yapılır? Telefonda silinmiş oyunları ve telefondan silinen uygulamaları geri getirme ve yanlışlıkla silinen oyunları kurtarma yazımız işinize yaraması dileğiyle… 

Android’te Google Play Store üzerinden yüklenen ve sonra silinen uygulamaları geri getirme ve hangi uygulamaları sildiğinizi öğrenme yöntemi ile sizlerleyiz.

Öncelikle bu yöntemin yalnızca Google Play Store üzerinden indirilen uygulamalar için işe yarayacağını belirtelim.

Yapılacaklarda programlar yer almıyor ama bu şekilde bir yazılımla da dene yapılabilir.

Öncelikle şunu belirtelim;

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • Kesin geri alınacak diye birşey söz konusu değil
  • Satın alınan hesaba erişiminiz varsa işlemi yapabilirsiniz
  • İsteyenler satın almada iletişim kısmından Google’ a sorununu iletebilir

Silinen uygulamaları geri getirme

Akıllı telefonlarımızı daha işlevsel ve eğlenceli hale getiren uygulamalar, vazgeçilmez araçlarımız hale geldiler. Google Play Store’da sayısı iki milyona yaklaşan uygulama ve oyunlar arasından yüzlercesini, hatta binlercesini yükleyenlerimiz var. Yüklenip silinen uygulamalar o kadar çok ki, bazen daha önce yüklediğini bir uygulamayı bulmanız gerektiğinde veya başka sebeplerden ötürü silinen uygulamaları geri getirmeniz gerektiğinde zorluk çekebiliyorsunuz.

Aşağıda size, Android işletim sisteminde silinen uygulamalara ulaşmak ve daha önce hangi uygulamaları sildiğinizi kolayca bulma yöntemini anlatacağız.

Android' te silinen oyunları ve uygulamaları geri getirme

Android silinen oyunları geri getirme için yapılacaklar

Adım 1: Öncelikle Google Play’i açıyoruz ve yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi, üst taraftaki arama kutusunun solunda yer alan menü butonuna tıklıyoruz.

Adım 2: Açılan pencereden Uygulamalarım ve oyunlarım menüsüne tıklıyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Adım 3: Açılan bölümden üst tarafta yer alan TÜMÜ sekmesine tıklıyoruz. Burada mevcut ve daha önce yüklediğiniz tüm uygulama ve oyunlar yer almaktadır. Sildiğiniz uygulamaların sağ üst tarafından çarpı işareti yer alır ve dilerseniz bu uygulamaları listeden kaldırabilirsiniz.

Uygulamaları tekrar yüklemek için ise açıp tekrar yüklemeniz yeterli. Oldukça kolay olan bu yöntemle, Android’te silenen uygulamaları geri getirme ve bulma konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Bir diğer Android silinen mesajları geri getirme haberimiz işinize yarayabilir.


Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2020, 03:37

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir