Açık olan telefonda unutulan Gmail şifresi nasıl değiştirilir

banner186

Android telefonda Google Play Store şifresi nasıl değiştirilir? Google Play Store şifremi unuttum. Açık olan telefonda unutulan Gmail şifresi nasıl değiştirilir? Tablette Gmail şifre değiştirme.

Açık olan telefonda unutulan Gmail şifresi nasıl değiştirilir
Müşteri Hizmetleri 17 Eylül 2016 Cumartesi 18:17

banner192

Android cep telefonda / Android tablette şifre değiştirme nasıl yapılır? Gmail şifremi unuttum? Google Play Store şifremi unuttum? E-posta şifremi unuttum şifre kırma açma adımları.

Android cep telefonda veya tablette tanımlı Gmail / Google Play Store hesabının şifresini kolay şekilde değiştirebilirsiniz.

Android cihazdan e-posta hesabına erişim yapamıyorsanız ve Google Play Store hesabınızda e-posta tanımlı ise şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Gmail şifremi unuttum ve güvenlik sorularının cevaplarını da hatırlamıyorum diyorsanız, aşağıdaki adımları uygulayarak Gmail şifresini değiştirebilirsiniz. Şifre sıfırlama adımlarını aktardığım şekilde yapınız.

Bir bilgisayardan veya mobil cihazdan gmail.com sitesine gidiniz. "Şifrenizi mi unuttunuz?" Ekrana gelecek seçeneklere cevap veremiyorsanız "Farklı bir soru deneyin" seçeneğini kullanınız.

Güvenlik sorularına cevap veremezseniz ve cihaz yanınızda değilse "Google, oturum açmaya çalışan kişinin siz olduğunuzu doğrulayamadığından bu hesapta şu anda oturum açamazsınız." şeklinde bir uyarı alırsınız.

Farklı bir soru deneyin seçeneği karşınıza iki ya da üç kez gelecektir. Bu seçeneklerden biri tabletinize / cep telefonunuza bir sıfırlama yöntemi gönderecektir.

Gelen bildirime dokunarak ya da bilgisayarda yer alan sayıyı gelen bildirim seçeneğine yazarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Şifre sıfırlama, işleme başladığınız bilgisayar veya mobil cihaz üzerinden yapılacaktır.


Açık olan telefonda unutulan Gmail şifresi nasıl değiştirilir

Açık olan telefonda unutulan Gmail şifresi nasıl değiştirilir

Gmail şifresi nasıl değiştirilir

android şifre değiştirme

android telefonda şifre değiştirme

 android tablette şifre değiştirme

 android tablette şifre nasıl değiştirilir

 android tablette şifre nasıl değiştirilir

  telefonda google play store şifresinasıl değiştirilir

telefonda google play şifre sıfırlama  şifremi unuttum


Android cep telefonda / Android tablette Gmail şifresi nasıl değiştirilir?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×