Galaxy S7 ve S7 Edge Uygulama nasıl indirilir ?

banner186

Galaxy S7 Play Store uygulama nasıl indirilir? Galaxy S7 Edge uygulama nasıl indirilir? Samsung Galaxy S7 uygulama nasıl yüklenir? S7 uygulama nasıl indirilir?

Galaxy S7 ve S7 Edge Uygulama nasıl indirilir ?
Savaş Taşcıoğlu 18 Ağustos 2016 Perşembe 11:57

banner192
Galaxy S7 Play Store uygulama nasıl indirilir ? Galaxy S7 Edge uygulama nasıl indirilir ? Samsung Galaxy S7  uygulama nasıl yüklenir ? S7 uygulama nasıl indirilir ? Android uygulama nasıl indirilir ? Galaxy S7 uygulama indirme sorunu.
 
Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge bilindiği gibi Samsung'un son çıkarmış olduğu telefonlardan, Google Play Store üzerinden nasıl uygulama indirilir ? Uygulama indirmeden önce nasıl bir işlem yapılmalı ? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.
 

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge uygulama nasıl indirilir ?

Samsung S7 Edge ve S7 telefonlarınız üzerinden uygulama indirebilmek için öncelikle Play Store hesabınıza gmail adresinizin kurulumu yapmanız gerekiyor ? Android bir telefon aldığınızda ilk yapmanız gereken işlemlerden bir tanesi telefonunuza Gmail adresinizin kurulumunu yaparak senkronize etmektir. Android cep telefonlarında en önemli şey Gmail adresinize ait bilgilerinizin güvenilir olmasıdır. Eğer kurulum yaptıysanız ve uygulama indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Play Store üzerinden ücretli ve ücretsiz tüm uygulamaları yükleyebilirsiniz. Ücretli uygulama indirmek için Gmail adresiniz üzerinden Play Store hesabınıza giderek kredi kartı ile alışverişi etkinleştirmeniz gereklidir. 

Play Store üzerinden uygulama indirmek için ana ekranda yer alan Play Store uygulamasını açıyoruz.

İndirmek istediğiniz uygulama ismini Google Play yazan yere dokunarak aratabilirsiniz. 

İndirmek istediğiniz uygulamayı seçtikten sonra Yükle butonuna dokunmanız gerekiyor. 

Yükleme devam ediyor, yükleme bittikten sonra Aç butonu gelecektir. Daha sonra indirdiğiniz uygulamayı açarak kullanabilirsiniz. 
 
S7 uygulama nasıl indirilir
S7 Play Store uygulama indiremiyorum
S7 google play store
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×