Muhteşem klavye uygulaması Swype Android

Android’in kendi standart klavyesinden memnün değilseniz, size tamamiyle yeni nesil ve standart olmayan bu muhteşem klavyeyi tanıtmak isterim. Android klayve...

Muhteşem klavye uygulaması Swype Android
müşteri hizmetleri

Swype, normal klavyelerden çok daha öte, eski T9 ile hızlı yazı yazma tekniğinin çok daha gelişmişi, bu yeni teknik ile Swype, bize elimizi ekrandan hiç kaldırmadan çok hızlı bir şekilde yazı yazabilmemizi sağlıyor.

Uygulama henüz BETA aşamasında olan uygulama, şimdilik sadece WVGA destekleyen telefonlarda (Droid ve Nexus One) çalışmakta ve İngilizce ve İspanyolca klavyeleri desteklemekte. Ancak yakın zamanda yeni dillerin ekleneceğini ve tam sürümünün çıkacağını belirtiyor Swype.

En iyi Android klavye içerisinde

Eğer siz de bir Nexus One veya Motorola Droid’e sahipseniz, uygulamayı aşağıdaki adımları takip ederek yükleyip deneyebilirsiniz;

1. Öncelikle Android Market’ten Astro File Manager aratarak dosya yöneticisini yükleyin

2. Sonra aşağıdaki linkten Swype’ın beta sürümünü bilgisayarınıza indirin. Dosyayı indirmek için tıklayın.

3. Zip’li dosyayı açarak içindeki [mfhs]Swype-SwypeReference-WVGA854-trial-release.0.35.3959.apk dosyasını telefonunuzun SD kartına yükleyin.

4. Android telefonunuzdan şu adımları takip edin; Settings (Ayarlar) > Applications (Uygulamalar)Unknown Sources (Bilinmeyen Kaynaklar)’ın yanındaki kutucuğu işaretleyin.

5. İlk aşamada yüklediğimiz Astro dosya yöneticisinden, yüklediğimiz apk dosyasını kurun.

6. Telefonunuzdan Settings (Ayarlar) > Language and Keyboard (Dil ve Klavye) bölümüne girin. Klavye olarak Swype’ı seçerek aktif hale getirin.

7. Artık yazı yazdığınız ekranda parmağınızı basılı tutarak açılan menüden, klavyenizi Swype ile değiştirebilirsiniz.

Muhteşem klavye uygulaması Swype Android

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 02:28