Android Yazılım Güncelleme Süreci

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google’ nin Android yazılım güncelleme süreci nasıl oluyor? Android ROM yayınlanmadan önce ki kontrolleri. Cep telefonu üreticilerinin yeni Android yazılımlardaki süreçleri resimli anlatımı.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Android yazılım güncelleme aşamalarını biliyor musunuz? Hangi süreçlerden sonra Android kullanıcılarına ulaşıyor. Google Android yazılım güncellemesi için yaptığı çalışmaların kademeleri neler?

Google yeni yazılımını değerlendirmek için yeni sürümün PDK dosyasını cihaz üretici firmasına gönderir. İnceleme yapılır. Google yeni çıkaracağı Android sürümünü duyurur. Google işlemci üretici ve cihaz üretici firmaları ile kaynak kodlarımı paylaşır. İşlemci üreticileri Android’ in yeni sürümün ürettikleri işlemcilerle sorunsuz çalışıp çalışmadığını konteol ederler. Cihaz üreticileri de yeni sürümün sistem gereksinimlerini analiz ederler. İşlemci üreticileri çıkacak Android sürümün desteklemesine onay verirse, gerekli sürücü ve hazırlıkları yaparlar. İşlemci üreticileri cihaz üreticilerle devre kartı paketini paylaşır. HTC Desire 820 Android 6.0 Türkiye güncellemesi haberimize baktınız mı?

Android Yazılım Güncelleme Süreci

Android Yazılım Güncelleme Süreci

Android Yazılım Güncelleme Süreci Samsung Galaxy

Android Yazılım Güncelleme Süreci HTC

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Android Yazılım Güncelleme Süreci LG

Android Yazılım Güncelleme Süreci Sony Xperia

Android Yazılım Güncelleme Süreci Huawei

Android Yazılım Güncelleme Süreci Discovery

Android Yazılım Güncelleme Süreci Asus Zenfone

Android Yazılım Güncelleme Süreci Lenova

Android Yazılım Güncelleme Süreci Vestel

Android Yazılım Güncelleme Süreci ROM

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir