Google Play Store indir telefonda silindi Android APK

Android telefona oyun ve uygulama indirme ücretsiz. Google Play Store telefondan silindi ise elle apk dosyasından yeniden yükleyebilirsiniz. Samsung Galaxy , LG, Huawei ve Xiaomi.

Google Play Store indir telefonda silindi Android APK
müşteri hizmetleri

Android cep telefona, tablette ücretsiz Google Play Store yüklemek isteyen ve yüklemeden hata alanlar için direk indirme alternatif bir URL adresini paylaştık. Galaxy S5 S6 S7 ve Note serisinde sorunsuz kullanabilirsiniz.

Sürekli kendini yenileyen Android mağazası yeni bir sürümle yine karşınızda. Yeni arayüze sahip bu sürümün kısaca detayları haberimizde.

Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletler için mağaza uygulaması, Google Play Store son sürüm yayınlandı. Yayınlanan sürüm, şuan için güncelleme ile gelmedi. Kısa süre sonra otomatik olarak cihazınıza güncelleme gelecektir. Ama Google Play Store güncellemesini beklemeden yüklemek istiyorsanız, aşağıda verdiğimiz bağlantı adresinden, ücretsiz güvenli bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz.

Bazı Android cep telefonu ve teblet kullanıcılarının yaptığı şikayetlerde, Google Play uygulaması olmadığını ama nasıl yükleyeceklerini bilmedikleri anlaşılmıştır. Google Play Store uygulaması silindiğinde veya yüklü gelmediğinde, cihazınıza uygulamayı manuel olarak yükleyelerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Google Play Store indir telefonda silindi Android APK

Telefondan Google Play Store silindi nasıl yüklenir

Bazı cihazlarda da Google Play hizmetleri bulunmaması nedeniyle, Android işletim sisteminde yer alan bazı hizmetler ve Google Play Store uygulaması kullanılamamaktadır. Google Play hizmetleri, Google uygulamalarını çalıştırmak ve Google Play mağaza uygulamalarını güncellemek için gerekli bir hizmettir.

Aynı zamanda bu hizmet Google hizmetleri üzerinde kimlik doğrulamak, kişileri senkronize etmek, kullanıcı gizliliğini sağlamak, uygulama denetimi sağlamak, hızlı haritalama ve oyun gibi deneyimleri iyileştirme özelliğine sahiptir. Eğer bu hizmet cihazınızda bulunmuyorsa, resmi sitesi play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms&hl=tr adresten ücretsiz indirebilirsiniz. 

Google Play Store uygulamasını indirmek için apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store

Google Play Store indir yükle 2016
Google Play store uygulaması, henüz güncelleme ile gelmedi. Ama beklemeden yeni sürümü yüklemek istiyorsanız, ücretsiz indirebilirsiniz. Google Play Store son sürüm. Google tarafından geliştirilmiş, dünyanın en çok tercih edilen mobil uygulama mağazasıdır. Play Store uygulaması ile Android işletim sistemi yüklü cep telefonu ve tabletlerde, oyun ve uygulamalara kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Android mağaza uygulaması ile ayrı ayrı tüm kategorileri tek bir çatı altında toplayarak, Android cihazınızda ihtiyaç duyduğunuz oyun ve uygulamaları ücretli veya ücretsiz indirme imkanına, bu uygulama ile ulaşabilirsiniz.

Google Play mağaza uygulamasını kullanabilmeniz için bir Gmail hesabınızın olması gerekiyor. Eğer mail hesabınız yoksa gmail. com sitesi üzerinden, ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz.

Android Google Play mağazasından, ücretli veya ücretsiz her hangi bir şey indirmeden önce, uygulamaya yapılan yorumları inceleyerek, uygulamanın indirmeye değer olup olmadığını görüyorsunuz. Tercih ettiğiniz Android uygulamalarını, cihazınızın güvenliği ve kişisel bilgi güvenliğiniz için resmi Android mağazası Google Play' den indirmeniz önerilir. 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 13:46
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
gogle  pılayı    çoooooooook   seviyorum
gogle pılayı çoooooooook seviyorum - 2 yıl Önce

gogle pılayı çooooooooooook seviyorum

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Store nasil iniyi

Huseyin kemal ozer@gmail.com
Huseyin kemal ozer@gmail.com - 3 yıl Önce

Fesbuku her acmamda sifre istiyor her seferinde fesbuku acamiyorum pilay sitorenin birsefere mahsus
Sifre yukliyecegim diger uygulamalarimda calismiyor

Merve
Merve - 3 yıl Önce

Ben oyun yuklemek istiyom ama

Ersan.kurtov
Ersan.kurtov - 3 yıl Önce

?

merve
merve - 3 yıl Önce

Play store nasıl indirecem

@merve - 3 yıl Önce

Google Play Store indirmek için haber içerisinde kırmızı yazıyla buradan yazısını tıklayabilirsiniz.

can
can - 3 yıl Önce

bilgisayara indirmek istiyorum nasıl olacak

arda hiçgüzel degil
arda hiçgüzel degil - 3 yıl Önce

Hiç güzel değil

gun3510
gun3510 - 3 yıl Önce

İndildi hatakodu veriyo

Seid
Seid - 3 yıl Önce

Google pılay store nasıl indircem

Samır
Samır - 3 yıl Önce

Samır

efe
efe - 3 yıl Önce

Google pılay store nasıl indircem

hilal1905
hilal1905 - 3 yıl Önce

Bencede guzel

amine
amine - 3 yıl Önce

Harika

amine Çağlayan
amine Çağlayan - 3 yıl Önce

Çok güzel