ZenFone 4 Pro Android 8.0 Oreo geldi

Asus, Zenfone 4' un Pro modeline yeni Android güncellemesi Android 8.0' ı indirmeye açtı. Güncelleme kademeli olarak Türkiye dahil 1-2 hafta içerisinde kullanıcılarına ulaşacak.

Asus, geçen yıl Zenfone 4 serilerini çıkramıştı. Bu seriler Zenfone 4, 4 Pro, Zenfone 4 Selfie, Selfie Pro, Zenfone 4 Max ve Max Pro. Zenfone 4 için 2017 sonunda Android 8.0 güncellemeye açılmıştı. Şimdide Zenfone 4 Pro için Android Oreo yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl yayınlandığında Android Oreo yanında ZenUI arayüzü de yayınlanmıştı. Asus şimdilik bu serinin ikinci modeline yeni sürümü yayınladı. Bir çok cihaz üreticisi hala testlerle uğraşmakta.

Android 8.0 ile daha az güç tüketimi, gelişmiş arayüzü, küçük pencereden video izleme, pil detay bölümü, bildirimlerde erteleme, gelişmiş ayarlar seçenekleri ve her zamanki gibi emojiler…

Düşük güç tüketimi, cihazdan cihaza farklılık göstermekte. Ama Android Oreo kullanıcı deneyimleri bu yıla ışık tutması bekleniyor.

ZenFone 4 Pro Android 8.0 Oreo geldi

Android Oreo güncellemesi

Zenfone 4 Pro Android Oreo güncellemesi her zamanki gibi kademeli olarak kullanıcılarına ulaşacak. Türkiye kullanıcılarına bu hafta ve gelecek haftayı takip etmeleri önerilir.

Zenfone 4 Pro Android 8.0 güncellemesi nasıl yapılır? Ayarlar / Hakkında / Sistem güncellemesi seçenekleri ile kontrol edebilirler.