iOS 12 indir Türkiye güncellemesi başladı

iOS 12 Türkiye için indirmeye açıldı. Yüklemek isteyenler telefonlarında yeterli saklama alanını kontrol etsin. iOS 12 indirme hatası ve güncelleme hatası şikayetleri için yazınız.

iOS 12 indir Türkiye güncellemesi başladı
müşteri hizmetleri

Apple' ın iOS 12 sürüm güncellemesini biraz önce yayınlandı. Güncelleme özellikleri aşağıda yer alıyor. iPhone 7 telefonda bizde birazdan deneyeceğiz. Güncelleme için minimum 2.2 GB boş alana ihtiyacınız var uyarısıyla karşılaştık. Bakalım yeni sürüm iPhone' da nasıl duruyor.

iOS 12 nasıl yüklenir? "Ayarlar" / "Genel" / "Yazılım güncelleme" bölümüne girerek güncellemeyi kontrol ediniz. Yer yoksa yer açıp yüklemeyi başlatınız. iOS 12 yüklenmiyor veya iOS 12 indirme hatası alıyorsanız iTunes programını ile Windows - Mac bilgisayarda deneyiniz.

iOS 12 indir Türkiye güncellemesi başladı

iOS 12 uyumlu cihazlar iPhone 5s ve üstü telefonlar için geçerlidir. Bakalım iOS 12 hızlı çıkacak mı?

Yazılım güncellemeleri bölümünde iOS 12 "Otomatik güncellemeler" diye bir bölüm eklenmiş. İçeriğine girdiğimizde geceleri otomatik indiriniz. Güncelleme yüklenmeden önce bildirim alacağınız belirtilmekte. Ayarlarda "Ekran süresi" eklenmiş. Burada "Atıl süre", "Uygulama sınırları", "İzin verilen", "İçerik / gizlilik sınırlamaları", "Ekran parolası kullanma", "Aygıtlarla paylaşma", "Aile ekran süresi ayarla" ve "Ekran süresi kapat" seçenekleri yer alıyor.

iOS 12 otomatik güncellemeleriOS 12 ekran süresiiOS 12 ekran süreleri

iOS 12 özellikleri detayları

Yenilenen Animoji / Memoji, ekran süresi, A. Gerçeklik, daha hızlı ve duyarlı arayüz, kamerada %70 hızlı açılma, cihaza göre 2 kat hızlı uygulama açılımı, fotoğraflarda ek özellikler (RAW), rahatsız etme düzenleme, FacTime görüntülü konuşma 32 kişiye çıktı, bildirim ayarlarında değişim, Siri' ye ek özellik ve dahası...

iOS 12 özellikleri detaylarıiOS 12 indirios 12 kamera efektleriyeni bildirim ayarlarıarkit 2güvenlik yeniliklerisesli notlardenetim merkezi

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 02:41
müşteri hizmetleri