Android Q alacak Huawei modelleri

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Huawei Android Q alacak telefon modelleri şimdilik belli oldu. Beta sürümünü yüklemek isteyenler Huawei beta fut' u telefonlarına kurmaları gerekiyor.

Ad imageAd image

Android Q güncellemesi alacak Huawei modeleri yayınlandı. Şu an için bilinen modeller aşağıda yer alıyor.

Huawei’ nin yeni tanıttığı Huawei P30 ve P30 Pro ile gelen “EMUI 9.1” yanında GPU Turbo’ nun yeni sürümünü ve yapay zekayı yeni modellerine getirdi. Yeni gelişmelere göre EMUI için yeni bir sürüm hazırlığında olan Huawei bu çalışmaların Android Q sürümü için yaptığı söylenmekte. Tabi güncellemede Honor’ da nasibini alacak.

Bu liste ilerleyen zamanlarda değişebilir. Güncelleme takvimleri açıklandıktan sonra global ve bölgelere göre takvimler yer alacak. Türkiye güncellemesinde verilen tarihlerde de değişim oluyor.

Android Q alacak Huawei telefonlar

Şimdilik bilinen ve daha sonra listeye bazı modellerinde eklenmesi ile değişkenlik göstermesi bekleniyor.

Ad imageAd image
  • Honor View 20 ve Magic 2
  • Huawei Mate 10 ve Pro
  • Huawei P30 ve P30 Pro
  • Huawei P smart Z ve + 2019
  • Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20X, X20 5G, ve Mate 20 RS

Yenilenen EMUI arayüzüyle ve Android Q ile Huawei’ nin görünümde büyük yenilik getirecek. Kendi arayüzünü geliştiren her üretici çıkarılan Android sürümüne ek olarak bazı özellikler ve görünüm ekler. Yeni Android güncellemesinin neler getireceğini Android Q özellikleri haberimizde bulacaksınız.

Android Q alacak Huawei modelleri

Android Q beta sürüm şu an bazı cihazlarda kullanılabilir durumda. Yükleyip denemek isteyenler cihaz yedeklerini almaları şiddetle önerilir.

Şu an Huawei Android Q yüklemek isteyenler Huawei’ nin “Beta Fut uygulaması” üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.


Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2019, 18:51

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe