Apple iPhone 4 Satışını Durdurdu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ucuz iPhone, daha ucuz iPhone söylentileri dillene dursun Apple‘ın ucuz iPhone çıkartma imkanı pek mümkün görünmüyor. Apple ile yanyana asla gelmeyecek bir tek kelime varsa oda “ucuz” kelimesi olacaktır.

teknik destek

iPhone 5C’nin sonundaki C’yi hep “Cheap” yani “Ucuz” olarak algılamıştık ama meğersek sonradan anladık ki bu C harfi “Color”ın yani “Renkli”nin C’siymiş. Ucuz iPhone hayalleri her zaman kullanıcılarda bir beklenti halini alsada Apple “ucuz iPhone” için rotayı bir önceki modellere çevirmenizi sizden istemiştir.

Times of India haber sitesinden gelen bilgilere göre Apple Hindistan’da iPhone 4 satışını sonlandırarak iPhone 5C’nin 8GB versiyonunu satmayı planlamaya başladı. 333 dolardan satılan ,Phone 4’ün yerine daha fazla kullanıcı deneyimi sunabilen iPhone 5C’yi port etmek isteyen Apple’ın fiyatlandırma konusunda büyük bir fedakarlık yapması gerekebilir.

iphone5c

Ülkemizde de halen 8 GB hafızalı iPhone 4’ün 959 TL’den satıldığının altını çizelim. 2014 model Android orta sınıf telefonların satıldığı bu fiyata halen alıcı bulan iPhone 4 8GB modelinin internette kısa bir aramadan sonra 4 yıl evvel çıkan tek çekirdekli, 512MB Ramli, arttırılamayan 8 GB hafızalı bu telefonu kim alıyor gerçekten bilemiyorum ama iPhone 4 Hindistan’da satılmasa da ülkemizde entresan bir şekilde halen alıcı bulabiliyor.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz bunu çok merak ediyorum. iPhone 4 8 GB telefonunu almayı düşünür müsünüz?

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!