Apple TV Plus hesap açma abone olma kapatma

Andronova
By Andronova
3 Minimum Okuma

Apple TV Plus abonelik işlemleri nasıl yapılır veya kredi kartı üzerinden e-posta ile hesap açma, abone olma resimli anlatımı sizler için hazırladık. İşlemde kod gelmiyor ise…

Sponsorlu reklam

Apple TV Plus yayın hayatına başladı. Çoğu ülkede kullanıma sunulan bu hizmet şu an için Türkiye’ de aktif değil ama yakında açılacak. Çoklu dil desteği ile Türkçe dil desteği de yer alacak. Yeni TV hizmetinde şimdilik içerik az sayıda yer alıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

4K kalitesinde sinema ve diziler yavaş yavaş platforma ekleniyor. Şirket yaptığı anlaşmalarla daha geniş arşivi üyelerine sunacak. Çoğu seyirci dizi serilerini merakla beklemekte.

Sponsorlu reklam

Çoğu ülkede şimdilik 4.99 dolar aylık ücreti ve ücretsiz free trial yani 1 hafta deneme hizmeti bulunmakta. Bu platformda güçlü şirketlerle rekabet edecek Apple’ ın ciddi yatırımları bulunuyor.

Bir önceki içerikte Apple TV Plus ücretsiz kullanma haberine bakmanızı öneriyoruz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple TV Plus abone olma

  • Abone olmak için tv.apple.com girin
  • Hesabınız varsa oturum aç yani “Sign in” tıklayın
  • Apple TV+ hesabınız yoksa “Create New Apple ID” ile hesap açınız
  • Kullanıcı bilgilerini doğru şekilde yazınız
  • Türkiye için henüz hizmete girmediğinden Türkçe seçeneği yok. Kayıtta karşılaşmayacaksınız
  • İkinci bölümde kredi kartı bilgilerini isteyecek. Sanal kart oluşturarak işlem yapabilirsiniz
  • Ülke posta numarasını yanlış girerseniz işlem yapayacaktır
  • Bu “Your credit card was declined” hata kredi kartınız reddedildi demek. Ya ülke desteğinin olmaması ya da banka tarafından red edildiği anlamına geliyor. Birde yurdışı ve internet alışverişine kartınızı açık olması gerekiyor

Üyelik işlemi sırasında kayıt olmak için ad, soyad, adres, telefon numarası ve kredi kartı bilgileri yazıldıktan sonra işlem tamamlanacak. Ama birinci bölümde mail Create Apple ID işleminde e-posta adresine 6 haneli kod gönderilecek. 6 Haneli kod gelmiyor ise tekrar kod gönder yapınız ve müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz. Apple TV Plus hesap iptali için yakında görselleri paylaşacağız.

Apple TV Plus hesap açma abone olma kapatmaApple TV Plus abone olmaApple TV Plus create apple idApple TV+ hesap açmaApple TV Plus hesap kapatmaApple TV Plus kod gelmiyorapple tv abone olma

Apple TV ücretsiz üyelik işleminde kredi kartı şartı bulunuyor ve işlemde kart çekim denemesi yapılabiliyor. Genelde ücret alınmadan 0 olarak deneme yapılıyor. Tabi zamanla deneme sırasında da para alabilir. Şimdilik 7 gün ücretsiz deneme ve sonrasında otomatik ücretlendirme yapılacaktır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Apple TV Plus iPhone, iPad, Mac, Smart TV ve bilgisayardan web hizmeti yer alıyor. Apple TV Plus hesap kapatma işlemi için üyelik panelinde hesap iptali sçeneği yer alacak veya hesabı askıya al gibi.


Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 13:38

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak