Avatar 2 filminin çıkış tarihi belli oldu

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

21 Aralık 2018. Avatar filmi 3D teknolojisini yansıtan en iyi film olmuştu. Bakalım Avatar 2, Avatar' ın ilk filminden daha iyi olacak mı? Hadi bakalım Avatar 3!

Teknoloji destek

Avatar filmi, yayınlandığı günden itibaren her zaman popülerliği devam eden yapıtlardan biri olma özelliğini sürdürüyor. Avatar 2009 yılında gösterime giren ve 3 Oscar ödülü alan büyük bütçe sahip bir film.

Avatar’ da kullanılan görsel, hala 3D teknolojisini çok iyi yansıtan filmlerin başında yer alıyor. O yıllardan bu yıla kadar hala filmin devam ne zaman diye arayan çok sayıda sinema sever vardır.

Avatar 2 filminin çıkış tarihi belli oldu

Avatar 2′ nin çıkış tarihini bekleyenler hem sevindi hemde üzüldü. Zira 1 yıl daha beklemeleri gerekiyor. Avatar 2′ nin çıkış tarihi belli oldu. 21 Aralık 2018. Avatar 2 oyuncuları, şimdilik Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver ve Stephen Lang. Yönetmenlik koltuğunda James Cameron ve kendi şirketi Lightstorm Entertainment tarafından çekimler gerçekleşecek.

Bakalım Avatar 2′ den sonra Avatar 3′ de çok beklenecek mi?

www.youtube.com/embed/5PSNL1qE6VY

Avatar 2 filminin çıkış tarihi belli oldu


Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 01:58

Teknoloji destek
ETİKET:
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir