Avea Türk Telekom mobil bugün internet neden yok 20 Ocak 2017

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Türk Telekom / Avea mobil veri erişiminde anlık bağlantı sorunu yaşanmakta. İnternet erişimi yapılamıyor. 3G ve 4.5G internet bağlantısı neden yok? Bugün internet neden yok çekmiyor? 20.01.2017

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

İnternet bağlantısı gitti. 3G ve 4.5G / LTE simgesi çıkmıyor neden acaba? Türk Telekom Türkiye genelinde internet bağlantıs sorunu mu yaşıyor? Neden internet yok?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayan kullanıcılar şu şekilde bir sesli mesaj aldılar “Mobil veri erişiminde anlık bağlantı sorunu yaşanmaktadır. Ara ara mobil veri bağlantınızı kontrol ediniz.”

Sorunun ne olduğu hakkında bir açıklama yapılmadı. Ama anlaşıldığı kadarıyla ara ara bağlantı sorunları yaşanmakta.

Türk Telekom Avea mobil bugün internet neden yok

Avea Türk Telekom mobil bugün internet neden yok 20 Ocak 2017

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

İnternet erişim sorunu için şuan beklemekten başka bir çözüm bulunmuyor. Türk Telekom sorun için çalışmalarını sürdürüyor. Konu için müşteri hizmetleri kanalıyla veya resmi sitesinden bilgiye ulaşabilirsiniz.

İnternet bağlantı sorunları ile ilgili aşağıda ilişkili haberler kısmındaki konularımızı inceleyebilirsiniz. Sorun için yorumda bırakabilirsiniz. 

Sorun yıllarda sürekli sosyal medya da (YouTube, Facebook, Twitter ve Instagram) ve internet erişiminde yavaşlık ve bağlantı sorunları görülmekte. Çoğunlukla yayınlanan içerikler kaynaklı devlet tarafından erişim engeli getirilmiştir.

Çoğu kullanıcı bu durumdan memnun olmasa da ülkemiz için bu durumu kabullenmektedir. Her ne kadar çoğu kullanıcı internet için özgürlük istese de, bazen bu özgürlük yanında büyük sorunları da getirebiliyor. Bunlardan en önemlisi özel hayatın herkese ulaşması!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bugün önemsiz gördüğümüz paylaşımlar yarın büyük sorunlara gebe olabiliyor. Tabi başa gelmeyince anlaşılmıyor. 


Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2017, 19:15

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak