CepteModa Uygulamasıyla Telefonunuz Şenlenecek!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Akıllı telefonların hayatımıza renk katan vazgeçilmez özelliklerinden duvar kağıdı ve zil sesleri için Google Play Store ve App Store‘da bir çok uygulama seçeneği mevcut.

Sponsorlu reklam

Bu uygulamalardan biri olan ve Türk geliştiriciler tarafından yapılan birbirinden eğlenceli duvar kağıdı ve zil seslerinin yer aldığı CepteModa uygulaması, Android ve iOS için yayınlandı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

CepteModa uygulamasında yer alan güncel ve popüler olan birbirinden güzel çeşit çeşit duvar kağıdı ve zil sesleri ile akıllı telefonunuzda farklılığı yaşayabileceksiniz.

Sponsorlu reklam

ceptemoda_1

CepteModa uygulamasının başlıca özellikleri:

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam
  • Sınırsız müzik ve duvar kağıdı indirme
  • Telefon modelinize uyarlanmış duvar kağıdı
  • En popüler zil seslerini güncel olarak takip etme
  • Senkronizasyon gerekmeksizin her yerden müziğinize erişebilir, indirdiğiniz zil seslerini çevrimdışıyken dinleyebilirsiniz
  • En çok çeşitle zil sesi ve duvar kağıdına erişim
  • İlginç uyarı tonları keşfi
  • Yeni duvar kağıdı ve zil sesleri ile tanışmak

CepteModa uygulması üzerinden ayrıca her hafta güncellenen fırsat bölümünde MobilCadde.com’dan yapılan alışverişlerde indirim fırsatına sahip olma imkanınız da bulunuyor.

Tüm zevklere hitap eden içeriğiyle oldukça başarılı bulduğumuz CepteModa uygulamasını doğrudan telefonunuza yüklemek için Google Play Store ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir