CIA Kim Arıyor Rehberden Numara Kaydını Silme

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Android ve iPhone cep telefonlarda yüklü CIA Kim Arıyor uygulamasında numara sorgulama, rehberde yer alan numarayı veya numaramı kaldırmak silmek için ne yapmalıyım?

CIA Kim Arıyor rehberden numara kaydını silme: CIA Kim Arıyor sisteminde, cep telefonu numaranız ekli ve numara sorgulama rehber kaydından numaranızı kaldırmak istiyorsanız, kolay ve hızlı yoldan numaranızın kaydını sorgulamadan kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

CIA Kim Arıyor uygulamasına, numaranızı siz kaydetmediyseniz onay vermediyseniz, sizin numaranız kayıtlı her hangi bir CIA kullanıcısının rehberine erişilmesine onay verdiğinden, sizin numaranız CIA veritabanı sisteminde yer almış oluyor.

CIA Kim Arıyor’ dan cep telefonu numaranızın silinmesini istiyorsanız, bu adreste  yer alan başvuru formu ile numaranız sorgulamadan kaldırılmış olacak.

Başvurunuzu yaptıktan 10 dakika sonra, rehber gizleme / silme servisinden numara kaldırma işlemi yapılmış olacaktır. Her hangi bir sorunda tekrar başvuru yapabilirsiniz.

CIA Kim Arıyor uygulamasına telefon numaranız tekrar eklemek, numaranızı değiştirmek veya görülen adınızı veya soyadınızı değiştirmek, güncellemek istiyorsanız, aynı başvuru adresinde yer alan mail adresine başvurunuzu gönderebilirsiniz.

CIA Kim Arıyor rehberden numara kaydını silme

Android ve iPhone cep telefonlarda yüklü CIA Kim Arıyor uygulamasının numara sorgulama, rehberde yer alan numarayı veya numaramı kaldırmak silmek için ne yapmalıyım?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

cia kim arıyor,cia kim arıyor telefon numarasını silme,cia kayıtlı numara nasıl silinir,cia uygulamasından numara kaldırmak,cia rehber sorgulamasından numara silme,cia numara gizleme,cia kim arıyor numaram nasıl eklenmiş

cia numara kaldırma

cia kim arıyor nedir

CIA Kim Arıyor uygulamasında yer alan adı veya telefon numarası nasıl değiştirilir 2016?

cia kim arıyor numara ve adı değiştirme

CIA Kim Arıyor rehber kaydı ve numara sorgulamasında numaram nasıl kayıtlı?

Android ve iOS iPhone cep telefonlarda CIA uygulaması kullanan kullanıcılar, uygulamanın izinlerinden rehbere erişimi engelleyebilirler. Uygulama izni kısıtlı CIA uygulamasında, rehberde bulunan kişilere erişim engellenecektir. Tabi sizi tanıyan ve telefonunda numaranız olan kullanıcı da bu işlemi yapmadığı takdirde CIA uygulamasında numaranız kayıtlı olacaktır.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

CIA Kim Arıyor uygulamasının mantığı, uygulamanın yüklü olduğu telefonda bulunan kişilere erişim yapmaya çalışarak kendi sistemlerine tüm rehberi kopyalamak. Uygulama da yasal bir şikayet olmadığından henüz her hangi bir yaptırım olmamıştır. Ama rehber erişimi kullanıcı iznine sahip olduğundan yasal bir boşluk oluşabiliyor.

Diğer numara sorgulama sistemlerinden kayıtlı telefon numaranızı sildirmek içinde bağlı olduğunuz operatörle iletişime geçip ( Turkcell, Avea ve Vodafone ) numaranızın rehber sorgulamasından sildirebilirsiniz. Rehber sorgulama kaydının tamamen tüm sistemlerden silinmesi 72 saat sürebiliyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak