Cortana APK Dosyası Android İçin Sızdırıldı! [Hemen İndir]

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Öncesince sadece fantastik bilim kurgu filmlerinde görebildiğimiz, şimdilerde akıllı telefonlarla birlikte hayatımıza giren sanal asistanlar, hayatımızda giderek daha önemli yer edinmeye başlıyorlar.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

İlk olarak Apple’ın sanal asistanı Siri, sonrasında Google’ın sanal asistanı Google Now ve son olarak ta Microsoft’un sanal asistanı Cortana.

Google Now, Siri ve Cortana: Sanal Asistanların Savaşı” başlığı altında paylaştığımız detaylı sanal asistan karşılaştırma yazımız ilginizi çekebilir.

Microsoft, her ne kadar sanal asistan dünyasına geç girmiş olsa da, çoklu platform desteğiyle gelen Windows 10 ile birlikte sanal asistanı Cortana‘yı oldukça aktif bir şekilde kullanmaya hazırlanıyor. Öyle ki, Cortana sadece Windows işletim sistemi için değil, iOS ve Android işletim sistemi için de geleceği Microsoft tarafından açıklanmıştı.

cortana-android-resim1

Şimdi bu bekleyiş sona erdi ve Microsoft’un sanal asistanı Cortana APK dosyası Android işletim sistemi için sızdırıldı. Hemen indirerek Cortana‘yı Android telefonunuzda deneyebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak