CyanogenMod, CM11 M9 Sürümünü Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Popüler ROM geliştirici ekibi CyanogenMod Android 4.4.4 tabanlı CM11 M9’u aralarında One M8, Xperia Z2 ve Xperia Z2 Tablet’in de yer aldığı birçok cihaz için yayınlandı. Her yeni Milestone sürümde sunduğu yazılımları daha kararlı yapıya bürüyen geliştirici ekip, dokuzuncu Milestone sürümünde de pek çok iyileştirme ve düzeltmeyi ROM içerisine dahil ediyor.

CyanogenMod’un CM11 M9 kapsamında yer verdiği bazı yenilik ve hata düzeltmelerine değinecek olursak; ek arayüz unsurları için tema desteği, Heads Up bildirimlerde hata düzeltmeleri, ekrana çift tıklayarak telefonu uyandırma, el feneri uygulamasında performans artışı, hızlı ayarlar menüsünde ufak çaplı gelişmeler, yakınlık sensöründeki gelişmelerle kazara ekranın açılmasının önüne geçilmesi, Bluetooth bağlantısında gelişme ve iyileştirmeler, E-posta  tarafından POP3 hesapları için depolama ekleri kaydetme esnasında yaşanan hataların düzeltilmesi, bazı LG cihazlarda yaşanan şifreleme sorunun düzeltilmesi ve çevirici uygulamasına Korece ve Çince destek sunulması.

Android 4.4.4 tabanlı CM11 M9 yazılımını telefon ya da tabletinizde yer alan CMUpdater üzerinden ya da resmi siteden gerekli dosyaları indirerek yükleyebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir